USB флаш памет ADATA 128GB DashDrive UV128 с плъзгащ се USB 3.0 конектор
- Stock Status: В наличност
- Код: 4713435799444 / AUV128-128G-RBE
- Гаранционен срок: 60 месеца
Преглед на страницата 9672
27.03€
без ДДС:
22.53€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 9.47 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.81 %
5 месеца
Вноска: 5.82 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.54 %
6 месеца
Вноска: 4.85 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 28.98 %
9 месеца
Вноска: 3.34 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.46 %
10 месеца
Вноска: 3.04 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.71 %
12 месеца
Вноска: 2.52 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.38 %
18 месеца
Вноска: 1.76 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 22.78 %
24 месеца
Вноска: 1.39 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.21 %
30 месеца
Вноска: 1.13 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.94 %
36 месеца
Вноска: 0.94 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.32 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Производител | ADATA |
| Модел | UV128 |
| Цвят | Black/Blue |
| Характеристики | |
| Интерфейс | USB 3.0 (backward compatible with USB 2.0) |
| Разширено търсене | ADATA USB3.0 128GB PLASTIC |
| Обем за съхранение | |
| Капацитет | 128 GB памет за съхранение |
| Памет | |
| Скорост на четене (r) / запис (w) | Up to: 90MB/s (Read), 40MB/s (Write) (128MB) |
| Габарити | |
| Размери | 69 x 21 x 9 mm |
| Детайли | |
| Допълнителна информация | Retractable |
| Официален Сайт | http://www.adata-group.com |
Етикети: USB памети,
ADATA
