Временно изчерпан
CANYON 2.4GHz wireless optical mouse with 4 buttons, DPI 800/1200/1600, Green, 103.5*69.5*35mm, 0.06kg
- Stock Status: Временно изчерпан
- Код: CNE-CMSW1GR
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 272
10.12€
без ДДС:
8.44€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 3.55 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 35.37 %
5 месеца
Вноска: 2.18 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.48 %
6 месеца
Вноска: 1.82 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.76 %
9 месеца
Вноска: 1.25 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.15 %
10 месеца
Вноска: 1.14 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 30.01 %
12 месеца
Вноска: 0.94 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 22.38 %
18 месеца
Вноска: 0.66 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 22.95 %
24 месеца
Вноска: 0.52 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.04 %
30 месеца
Вноска: 0.42 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.15 %
36 месеца
Вноска: 0.35 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 15.82 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| EAN код | 8717371865597 |
| Цвят | Зелен |
| Характеристики | |
| Backlight | No |
| Брой бутони | 3 |
| Интерфейс | RF |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 800 dpi1200 dpi1600 dpi |
| Технология | Оптичен |
| Устройство - разположение | Външен |
| Форм фактор | Standard |
| Функция на бутона | Скрол |
| Характеристики на мишка | Sensitivity SwitchingPower Saving TechnologyOn/Off Switch“SoftTouch” SurfaceDistance: up to 5m |
| Чувствителност | 1600 dpi |
| Интерфейс | |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Батерия | |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Средно време за работа на батерия | 6 мес. |
| Технология на батерията | Алкални |
| Тип батерия | AAA |
| Функции | |
| Настройка на чувствителността | 200 dpi |
| Габарити | |
| Височина | 35 мм |
| Дълбочина | 69.5 мм |
| Ширина | 103.5 мм |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1200x1030x1250 мм |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1200x1030x2075 мм |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 24 |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 42 |
| Брой в пакет | 1 |
| Височина на пакет (мм) | 185 мм |
| Дълбочина на пакета (мм) | 125 мм |
| Номинално тегло | 0.0591 кг |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 6.47 кг |
| Широчина на пакет (мм) | 63 мм |
| В комплект с продукта | |
| Включени аксесоари (опция) | Receiver Акумулатор |
| Софтуер | |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS Microsoft Windows |
| Детайли | |
| Сертификати | CE, RoHS |
| Тип пакет | Retail with hanger |
CANYON 2.4GHz wireless optical mouse with 4 buttons, DPI 800/1200/1600, Green, 103.5*69.5*35mm, 0.06kg
CANYON 2.4GHz wireless optical mouse with 4 buttons, DPI 800/1200/1600, Green, 103.5*69.5*35mm, 0.06kg
CANYON Mouse CNE-CMSW1
This model will appeal to those who appreciate comfort, accuracy and functionality. Just above the scroll wheel there is a resolution switch button. by pressing it during operation, you can choose one of three options dpi (800, 1200 or 1600) for optimal accuracy of the mouse pointer. This Soft Touch mouse features a rubber- coated surface that is pleasant to the touch. You can accentuate the individuality of the working space, with one of bright color options
