Скоро, очаква се...
Corsair DDR4, 2133MHZ 16GB (1 x 16GB) 260 SODIMM 1.20V, Unbuffered, 15-15-15-36, Intel® 6th Generation Core Processors
- Stock Status: Скоро, очаква се...
- Код: CMSO16GX4M1A2133C15
- EAN: 843591068147
Преглед на страницата 409
135.96€
без ДДС:
113.30€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 47.60 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.41 %
5 месеца
Вноска: 29.26 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.40 %
6 месеца
Вноска: 24.41 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.35 %
9 месеца
Вноска: 16.79 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.33 %
10 месеца
Вноска: 15.27 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.37 %
12 месеца
Вноска: 12.66 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.15 %
18 месеца
Вноска: 8.87 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.13 %
24 месеца
Вноска: 6.99 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.21 %
30 месеца
Вноска: 5.66 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.54 %
36 месеца
Вноска: 4.71 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.02 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Тип | DRAM memory module |
| Характеристики | |
| Капацитет | 16 GB |
| Сервиз и поддръжка | Limited lifetime warranty |
| Технология | DDR4 SDRAM |
| Форм фактор | SO-DIMM 260-pin |
| Функции | Unbuffered |
| Памет | |
| Честота памет | 2133 MHz (PC4-17000) |
| Захранване | |
| Захранване | 1.2 V |
Етикети: RAM Памети,
CORSAIR
