1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM, GLC-LH-SMD=
Модел
Партиден номер GLC-LH-SMD=
Детайли
Официален Сайт http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html
Допълнителна гаранционна информация
Текст 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Оценете продукта

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

  • Хора проявили интерес: 229
  • Модел: GLC-LH-SMD=
  • Гаранция: 3 месеца
  • Наличност: В наличност
  • Безплатна доставка!
  • 951.94лв.
  • без ДДС: 793.28лв.
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 53.94 лв. на месец

Етикети: Сървърни Компоненти & Кабели

Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции, ако виждате неточности моля пишете ни на shop@stokatastoki.bg, благодарим Ви за разбирането.