10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter, DMC-530SC/E
Модел
Партиден номер DMC-530SC/E
Детайли
Официален Сайт http://www.dlink.com/uk/en/support/product/dmc-530sc-10-100-to-100basefx-sc-singlemode-media-converter
Допълнителна гаранционна информация
Текст 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter
10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

Оценете продукта

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

  • Хора проявили интерес: 394
  • Модел: DMC-530SC/E
  • Гаранция: 2 години
  • Наличност:
  • 0.00лв.
  • без ДДС: 0.00лв.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции, ако виждате неточности моля пишете ни на shop@stokatastoki.bg, благодарим Ви за разбирането.