Ограничен, попитай! Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", Singlemode, AXM762-10000S
Модел
Модел AXM762
Партиден номер AXM762-10000S
Детайли
Официален Сайт http://www.netgear.com/business/products/switches/modules-accessories/axm762.aspx?cid=wmt_netgear_organic

Оценете продукта

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", Singlemode

  • Хора проявили интерес: 40
  • Модел: AXM762-10000S
  • Гаранция: 5 години
  • Наличност: Ограничен, попитай!
  • Безплатна доставка!
  • 1,774.27лв.
  • без ДДС: 1,478.56лв.
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 100.54 лв. на месец

Етикети: Сървърни Компоненти & Кабели

Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции, ако виждате неточности моля пишете ни на shop@stokatastoki.bg, благодарим Ви за разбирането.