Ограничен, попитай! 10 модула Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", Singlemode, 10 pcs Bundle, AXM762P10-10000S
Модел
Модел AXM762
Партиден номер AXM762P10-10000S
Детайли
Официален Сайт http://www.netgear.com/business/products/switches/modules-accessories/axm762.aspx?cid=wmt_netgear_organic
Допълнителна гаранционна информация
Текст Комплект от 10 бр

Оценете продукта

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за поръчки на обща стойност над 99.99лв.

 

За страната в работни дни обикновено между 1-3 работни дни!

 

За поръчки на стойност под 99.99лв. цената на доставката е фиксирана на 4 лв

10 модула Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", Singlemode, 10 pcs Bundle

  • Хора проявили интерес: 25
  • Модел: AXM762P10-10000S
  • Наличност: Ограничен, попитай!
  • Безплатна доставка!
  • 9,389.69лв.
  • без ДДС: 7,824.74лв.
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 532.08 лв. на месец

Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции, ако виждате неточности моля пишете ни на shop@stokatastoki.bg ,благодарим Ви за разбирането.