Ограничен, попитай! Netgear AXM763, 10GE LRM SFP+ Module, "long reach", Multimode, AXM763-10000S
Модел
Модел Модул Netgear 10GE LRM SFP+ Module, "long reach", Multimode
Партиден номер AXM763-10000S
Детайли
Официален Сайт http://www.netgear.com/business/products/switches/modules-accessories/axm763.aspx#tab-overview

Оценете продукта

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

Netgear AXM763, 10GE LRM SFP+ Module, "long reach", Multimode

  • Хора проявили интерес: 26
  • Модел: AXM763-10000S
  • Гаранция: 5 години
  • Наличност: Ограничен, попитай!
  • Безплатна доставка!
  • 755.05лв.
  • без ДДС: 629.21лв.
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 42.79 лв. на месец

Етикети: Сървърни Компоненти & Кабели

Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции, ако виждате неточности моля пишете ни на shop@stokatastoki.bg, благодарим Ви за разбирането.