Ограничен, попитай! Netgear AXM764, 10GE LR Lite SFP+ Module, "long reach", Singlemode, AXM764-10000S
Модел
Модел Модул Netgear 10GE LR Lite SFP+ Module, "long reach", Singlemode
Партиден номер AXM764-10000S
Детайли
Официален Сайт http://www.netgear.com/business/products/switches/modules-accessories/axm764.aspx

Оценете продукта

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за поръчки на обща стойност над 99.99лв.

 

За страната в работни дни обикновено между 1-3 работни дни!

 

За поръчки на стойност под 99.99лв. цената на доставката е фиксирана на 4 лв

Netgear AXM764, 10GE LR Lite SFP+ Module, "long reach", Singlemode

  • Хора проявили интерес: 27
  • Модел: AXM764-10000S
  • Гаранция: 5 години
  • Наличност: Ограничен, попитай!
  • Безплатна доставка!
  • 755.05лв.
  • без ДДС: 629.21лв.
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Само за 42.79 лв. на месец

Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции, ако виждате неточности моля пишете ни на shop@stokatastoki.bg ,благодарим Ви за разбирането.