Ограничен, попитай! LC to LC multimode duplex patch cord, 1.6mm jacketed cable - 50/125μm, 1m, F5E10-10M1Y
Модел
Тип Fiber optic
Модел LC to LC multimode duplex patch cord, 1.6mm jacketed cable - 50/125μm, 1m
Партиден номер F5E10-10M1Y
Характеристики
Категория Multimode 50
Детайли
Официален Сайт http://www.panduit.com/Support/Search/index.htm?D=F5E10-10M1Y&Ntx=mode%20matchallpartial&Dx=mode%20matchallpartial&Ntk=All&Nty=1&R=F5E10-10M1Y&sid=13B40C611B02&Ne=1&Ntt=F5E10-10M1Y&Ns=P_ItemSortOrder&N=5000001%203000184

Оценете продукта

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за поръчки на обща стойност над 99.99лв.

 

За страната в работни дни обикновено между 1-3 работни дни!

 

За поръчки на стойност под 99.99лв. цената на доставката е фиксирана на 4 лв

LC to LC multimode duplex patch cord, 1.6mm jacketed cable - 50/125μm, 1m

  • Хора проявили интерес: 16
  • Модел: F5E10-10M1Y
  • Наличност: Ограничен, попитай!
  • 95.69лв.
  • без ДДС: 79.74лв.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции, ако виждате неточности моля пишете ни на shop@stokatastoki.bg ,благодарим Ви за разбирането.