Временно изчерпан
16G DDR4 2666 ADATA
- Stock Status: Временно изчерпан
- Безплатна доставка
- Код: 4711085931405 / AD4U266616G19-BGN
- Гаранционен срок: 96 месеца
Преглед на страницата 20669
219.25€
без ДДС:
182.71€
|
на 24 вноски по 11.33 лв.
|
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 76.77 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.51 %
5 месеца
Вноска: 47.19 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.45 %
6 месеца
Вноска: 39.36 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.30 %
9 месеца
Вноска: 27.08 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.38 %
10 месеца
Вноска: 24.62 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.31 %
12 месеца
Вноска: 20.42 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.20 %
18 месеца
Вноска: 14.31 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.20 %
24 месеца
Вноска: 11.27 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.18 %
30 месеца
Вноска: 9.13 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.57 %
36 месеца
Вноска: 7.60 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.07 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Тип | DDR4 U-DIMM |
| Характеристики | |
| Модули | No |
| Съвместими устройства | Desktop |
| Форм фактор на паметта | 288-pin |
| Разширено търсене | ADATA DESKTOP 16GB DDR4 2666MHZ |
| Обем за съхранение | |
| Капацитет | 16 GB рам памет |
| Памет | |
| Честота | 2666 MHz |
| Захранване | |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Детайли | |
| Официален Сайт | http://www.adata.com/en/specification/483 |
Етикети: RAM Памети,
ADATA
