Памет 16GB DDR4 2666Mhz ADATA SODIMM
- Stock Status: В наличност
- Безплатна доставка
- Код: 4711085931467 / AD4S266616G19-BGN
- Гаранционен срок: 96 месеца
Преглед на страницата 16076
295.99€
без ДДС:
246.66€
|
на 24 вноски по 15.29 лв.
|
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 103.64 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.51 %
5 месеца
Вноска: 63.71 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.48 %
6 месеца
Вноска: 53.14 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.33 %
9 месеца
Вноска: 36.55 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.31 %
10 месеца
Вноска: 33.24 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.34 %
12 месеца
Вноска: 27.56 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.14 %
18 месеца
Вноска: 19.31 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.13 %
24 месеца
Вноска: 15.21 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.15 %
30 месеца
Вноска: 12.32 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.52 %
36 месеца
Вноска: 10.26 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.07 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Тип | DDR4 |
| Характеристики | |
| Съвместими устройства | Notebook |
| Форм фактор на паметта | 260-pin/SODIMM |
| Разширено търсене | ADATA NOTEBOOK 16GB DDR4 2666MHZ |
| Обем за съхранение | |
| Капацитет | 16 GB рам памет |
| Памет | |
| Честота | 2666 MHz |
| Захранване | |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Детайли | |
| Официален Сайт | http://www.adata.com/en/specification/484 |
Етикети: RAM Памети,
ADATA
