AeroCool кутия Case ATX - P500C-G-BK-v1 - 4 x 120 mm Infinity Mirror A-RGB
- Stock Status: В наличност
- Код: ACCM-PN01043.11
- Гаранционен срок: 24 месеца
- EAN: 4711530960493
Преглед на страницата 2
119.59€
без ДДС:
99.66€
|
купи на изплащане
|
|
24 x 0.00 лв.
|
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 41.87 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.42 %
5 месеца
Вноска: 25.74 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.45 %
6 месеца
Вноска: 21.47 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.32 %
9 месеца
Вноска: 14.77 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.36 %
10 месеца
Вноска: 13.43 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.33 %
12 месеца
Вноска: 11.14 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.24 %
18 месеца
Вноска: 7.80 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.09 %
24 месеца
Вноска: 6.15 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.24 %
30 месеца
Вноска: 4.98 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.57 %
36 месеца
Вноска: 4.15 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.16 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Производител | AeroCool |
| EAN код | 4711530960493 |
| Партиден номер | ACCM-PN01043.11 |
| Цвят | Черен |
| Характеристики | |
| Включени вентилатори | Side: 3 x 120 mm Infinity Mirror A-RGB (Reverse) Rear: 1 x 120 mm Infinity Mirror A-RGB |
| Макс. размер на охладител | 162 mm |
| Опционални вентилатори | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Bottom: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 |
| Подсветка | Addressable Да |
| Форм фактор на дънна платка | ATX mATX Mini-ITX |
| Форм фактор на кутия,шаси | Middle Tower |
| Интерфейс | |
| Интерфейси | 2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| Слотове за допълнения | |
| Брой 2.5" SSD гнезда | 3 |
| Брой 3.5" гнезда | 2 |
| Слотове за устройства | 7 |
| Цокъл съвместимост | |
| Макс. размер на видеокартата | 450 mm |
| Габарити | |
| Размери | 285 x 398 x 475.8 mm |
| Допълнителна гаранционна информация | |
| Гаранция | 24 месеца |
| Детайли | |
| Допълнителна информация | Mid-tower case featuring full tempered glass front and side panels for interior viewing Each included fan has special "mirage" infinity mirror lighting effect Magnetic top and bottom filters allow for easy cleaning and maintenance Dual chamber design for improved cable management |
| Страничен отвор | Tempered glass Да |
