AeroCool кутия Case ATX - P500D Digi-G-BK-v1 - Digital Display, USB-C, 3 x 120 mm A-RGB
- Stock Status: В наличност
- Код: ACCM-PN07033.11
- Гаранционен срок: 24 месеца
- EAN: 4711530963852
Преглед на страницата 2
123.37€
без ДДС:
102.81€
|
купи на изплащане
|
|
24 x 0.00 лв.
|
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 43.20 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.54 %
5 месеца
Вноска: 26.56 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.58 %
6 месеца
Вноска: 22.15 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.35 %
9 месеца
Вноска: 15.24 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.43 %
10 месеца
Вноска: 13.85 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.24 %
12 месеца
Вноска: 11.49 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.19 %
18 месеца
Вноска: 8.05 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.16 %
24 месеца
Вноска: 6.34 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.15 %
30 месеца
Вноска: 5.14 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.62 %
36 месеца
Вноска: 4.28 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.14 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Производител | AeroCool |
| EAN код | 4711530963852 |
| Партиден номер | ACCM-PN07033.11 |
| Цвят | Черен |
| Характеристики | |
| Включени вентилатори | Side: 120 mm x 2 (ARGB, Reversed) Rear: 120 mm x 1 (ARGB) |
| Макс. размер на охладител | 165 mm |
| Опционални вентилатори | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 2 PSU Shroud: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 |
| Подсветка | Addressable Да |
| Форм фактор на дънна платка | ATX mATX Mini-ITX |
| Форм фактор на кутия,шаси | Middle Tower |
| Интерфейс | |
| Интерфейси | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| Слотове за допълнения | |
| Брой 2.5" SSD гнезда | 2 |
| Брой 3.5" гнезда | 1 |
| Слотове за устройства | 7 |
| Цокъл съвместимост | |
| Макс. размер на видеокартата | 418 mm |
| Захранване | |
| Разположение на захранването | Долу |
| Габарити | |
| Размери | 212 x 490 x 437.5 mm |
| Допълнителна гаранционна информация | |
| Гаранция | 24 месеца |
| Детайли | |
| Допълнителна информация | Full tempered glass front and side panels showcase your build in stunning detail Includes three 120mm ARGB fans (two reverse-blade) with Rifle Bearing Supports GPUs up to 418mm for top-tier gaming and creative performance Fits CPU air coolers up to 165mm for powerful and quiet cooling Magnetic and PVC dust filters make cleaning fast and hassle-free Snap-fit side glass panel allows easy upgrades and maintenance Comes with a real-time digital status display built into the case exterior |
| Страничен отвор | Tempered glass Да |
