AeroCool кутия Case mATX - CS-107-A-BK-v2 - 3 fans included, ACCS-PC14032.11
- Stock Status: В наличност
- Код: ACCS-PC14032.11
- Гаранционен срок: 24 месеца
- EAN: 4710562759389
Преглед на страницата 92
67.33€
без ДДС:
56.11€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 23.58 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.65 %
5 месеца
Вноска: 14.49 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.38 %
6 месеца
Вноска: 12.09 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.40 %
9 месеца
Вноска: 8.31 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.14 %
10 месеца
Вноска: 7.56 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.28 %
12 месеца
Вноска: 6.27 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.16 %
18 месеца
Вноска: 4.39 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.03 %
24 месеца
Вноска: 3.46 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.15 %
30 месеца
Вноска: 2.80 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.43 %
36 месеца
Вноска: 2.33 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 15.93 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Производител | AeroCool |
| EAN код | 4710562759389 |
| Партиден номер | ACCS-PC14032.11 |
| Цвят | Черен |
| Характеристики | |
| Включени вентилатори | Front : 2 x 120 mm FRGB Fan Rear: 1 x 120 mm FRGB |
| Макс. размер на охладител | 157 mm |
| Подсветка | Fixed Да |
| Форм фактор на дънна платка | mATX Mini-ITX |
| Форм фактор на кутия,шаси | Mini Tower |
| Интерфейс | |
| Интерфейси | 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| Слотове за допълнения | |
| Брой 2.5" SSD гнезда | 2 |
| Брой 3.5" гнезда | 1 |
| Брой DVD 5.25" гнезда | 0 |
| Слотове за устройства | 4 |
| Цокъл съвместимост | |
| Макс. размер на видеокартата | 286 mm |
| Захранване | |
| Разположение на захранването | Горе |
| Габарити | |
| Размери | 197.5 x 353 x 340.6 mm (W x H x D) |
| Допълнителна гаранционна информация | |
| Гаранция | 24 месеца |
| Детайли | |
| Допълнителна информация | Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length <296mm) Mesh front panel design allows for improved air flow and ventilation Full acrylic side panel showcases the inside of your rig |
| Страничен отвор | Acrylic glass Да |
Етикети: Компютърни Кутии,
AeroCool
