Временно изчерпан
AeroCool вентилатор Fan 120 mm - Frost 12 - Fixed RGB - ACF3-FS10117.11
- Stock Status: Временно изчерпан
- Код: ACF3-FS10117.11
- Гаранционен срок: 24 месеца
- EAN: 4718009158078
Преглед на страницата 955
8.08€
без ДДС:
6.74€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 2.83 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 33.94 %
5 месеца
Вноска: 1.74 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.20 %
6 месеца
Вноска: 1.45 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 28.70 %
9 месеца
Вноска: 1.00 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.72 %
10 месеца
Вноска: 0.91 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.89 %
12 месеца
Вноска: 0.75 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 22.18 %
18 месеца
Вноска: 0.53 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.86 %
24 месеца
Вноска: 0.42 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 24.48 %
30 месеца
Вноска: 0.34 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 20.52 %
36 месеца
Вноска: 0.28 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 15.97 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Производител | AeroCool |
| EAN код | 4718009158078 |
| Партиден номер | ACF3-FS10117.11 |
| Характеристики | |
| Ампераж | 0.27 A |
| Въздушен поток при определена скорост | 24.80 CFM |
| Живот | 40000 |
| Мощност (W) | 3.24 W |
| Ниво на шума | 23.7 dBA |
| Обороти на вентилатора | 1000 RPM |
| Осветление | Fixed RGB |
| Подсветка | Да |
| Интерфейс | |
| Конектори | 3 pin Molex (4 pin) |
| Функции | |
| Други функции | Fixed RGB LED Lighting adds extra flair to your rig Curved fan blades for maximum cooling performance |
| Захранване | |
| Напрежение | 12 V DC |
| Габарити | |
| Размери | 120 x 120 x 25 mm |
| Допълнителна гаранционна информация | |
| Гаранция | 24 месеца |
| Детайли | |
| Лагеруване | Sleeve Bearing |
Етикети: Въздушно охлаждане и Перки,
AeroCool
