Временно изчерпан
AeroCool захранване PSU VX PLUS 450W - ACPN-VS45NEY.11
- Stock Status: Временно изчерпан
- Код: ACPN-VS45NEY.11
- Гаранционен срок: 24 месеца
- EAN: 4713105962741
Преглед на страницата 3320
55.92€
без ДДС:
46.60€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 19.58 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.50 %
5 месеца
Вноска: 12.04 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.64 %
6 месеца
Вноска: 10.04 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.36 %
9 месеца
Вноска: 6.91 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.53 %
10 месеца
Вноска: 6.28 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.34 %
12 месеца
Вноска: 5.21 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.28 %
18 месеца
Вноска: 3.65 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.21 %
24 месеца
Вноска: 2.87 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 22.99 %
30 месеца
Вноска: 2.33 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.63 %
36 месеца
Вноска: 1.94 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.14 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Производител | AeroCool |
| EAN код | 4713105962741 |
| Партиден номер | ACPN-VS45NEY.11 |
| Цвят | Черен |
| Характеристики | |
| Ефективност | 83% |
| Мощност на захранването | 450 W |
| Формат | ATX |
| Интерфейс | |
| Конектори | PCI-Express 6 pin x 1 SATA x 2 Molex x 2 Floppy connector 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| Функции | |
| Други функции | Защити : OVP, UVP, OPP, SCP, SIP |
| Габарити | |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| Допълнителна гаранционна информация | |
| Гаранция | 24 месеца |
| Детайли | |
| Охлаждане | 120 mm вентилатор |
| Сертификати | CE |
Етикети: PC Захранване,
AeroCool
