Скоро, очаква се...
ASmart UPS SC 620VA
- Stock Status: Скоро, очаква се...
- Безплатна доставка
- Код: SC620I
- Гаранционен срок: 24 месеца
- EAN: 731304222637
Преглед на страницата 2747
789.50€
без ДДС:
657.92€
|
на 24 вноски по 40.79 лв.
|
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 276.43 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.48 %
5 месеца
Вноска: 169.94 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.49 %
6 месеца
Вноска: 141.74 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.33 %
9 месеца
Вноска: 97.50 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.34 %
10 месеца
Вноска: 88.66 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.33 %
12 месеца
Вноска: 73.51 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.13 %
18 месеца
Вноска: 51.51 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.14 %
24 месеца
Вноска: 40.57 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.15 %
30 месеца
Вноска: 32.87 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.55 %
36 месеца
Вноска: 27.36 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.05 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Цвят | Grey |
| Характеристики | |
| Време за работа | 5.5 min at full load |
| Интерфейс | 1 x RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) |
| Мощност на захранването | 390 Watt / 620 VA |
| Сервиз и поддръжка | Limited warranty - parts and labour - 2 years |
| Стандарти | FCC Class B certified, CSA, NOM, UL 1449, UL 1778, FCC Part 15 |
| Технология | Lead Acid |
| Тип устройство | UPS - external |
| Функции | Audible alarm, audible alarm, LED indicators |
| Захранване | |
| Изходно напрежение (V) | AC 230 V ± 5% - 50/60 Hz |
| Тип захранващ конектор | 1 x power IEC 60320 C14 |
| Габарити | |
| Височина | 16.8 cm |
| Дълбочина | 36.8 cm |
| Ширина | 11.9 cm |
| Тегло | 12 kg |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Включени кабели | Serial cable |
| Препоръчителни условия и експлоатация | |
| Макс. работна околна температура | 40 °C |
| Мин. работна околна температура | 0 °C |
| Софтуер | |
| Включен софтуер | APC PowerChute Business Edition |
Етикети: UPS Захранвания,
APC
