Скоро, очаква се...
ASmart-UPS SRT 6000VA / 6000W 230V
- Stock Status: Скоро, очаква се...
- Безплатна доставка
- Код: SRT6KXLI
- Гаранционен срок: 36 месеца
- EAN: 731304301660
Преглед на страницата 1816
12,915.68€
без ДДС:
10,763.07€
|
на 24 вноски по 667.31 лв.
|
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 4522.26 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.49 %
5 месеца
Вноска: 2780.06 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.49 %
6 месеца
Вноска: 2318.77 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.33 %
9 месеца
Вноска: 1594.98 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.33 %
10 месеца
Вноска: 1450.43 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.33 %
12 месеца
Вноска: 1202.63 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.14 %
18 месеца
Вноска: 842.68 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.14 %
24 месеца
Вноска: 663.69 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.15 %
30 месеца
Вноска: 537.80 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.56 %
36 месеца
Вноска: 447.66 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.06 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Предназначение | P/N: SRT1500RMXLI-NC, SRT1500XLI |
| Цвят | Black |
| Характеристики | |
| Features (Battery) | Maintenance free, sealed, leak-proof |
| Features (Miscellaneous) | Audible alarm, LCD display |
| Мощност на захранването | 6000 Watt / 6000 VA |
| Стандарти | C-Tick, VDE, IEC 60950, EN 50091-2, RoHS, EN 50091-1, REACH, EN 62040-2, IP20, EAC |
| Технология | Lead Acid |
| Тип устройство | UPS - external |
| Батерия | |
| Време за зареждане | 3 hours |
| Слотове за допълнения | |
| Разширителен слот | 1 (total) / 1 (free) x SmartSlot |
| Захранване | |
| Изходно напрежение (V) | AC 230 V ± 3% - 50/60 Hz |
| Тип захранващ конектор | 1 x hardwire 3-wire (1PH + N + G) |
| Габарити | |
| Височина | 43.2 cm |
| Дълбочина | 71.9 cm |
| Ширина | 17.4 cm |
| Тегло | 67 kg |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Включени кабели | USB cable - external |
| Препоръчителни условия и експлоатация | |
| Макс. работна околна температура | 40 °C |
| Мин. работна околна температура | 0 °C |
| Софтуер | |
| Включен софтуер | APC PowerChute Business Edition |
Етикети: UPS Захранвания,
APC
