Временно изчерпан
Asrock AMD Radeon RX6700XT Phantom Gaming D 12GB OC, GDDR6 192-bit, 1x HDMI 2.1 VRR, 3x DP 1.4, power 2x8 pin, recomended PSU 700W
- Stock Status: Временно изчерпан
- Безплатна доставка
- Код: RX6700XT PGD 12GO
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 48
394.18€
без ДДС:
328.49€
|
на 24 вноски по 20.37 лв.
|
|
купи на изплащане
|
|
24 x 0.00 лв.
|
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 138.02 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.49 %
5 месеца
Вноска: 84.85 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.50 %
6 месеца
Вноска: 70.77 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.34 %
9 месеца
Вноска: 48.68 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.34 %
10 месеца
Вноска: 44.27 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.35 %
12 месеца
Вноска: 36.70 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.12 %
18 месеца
Вноска: 25.72 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.15 %
24 месеца
Вноска: 20.26 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.17 %
30 месеца
Вноска: 16.41 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.54 %
36 месеца
Вноска: 13.66 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.05 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Характеристики | |
| Card Slot Width | 2.75 slot |
| Compute Units Quantity | 40 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Чипсет | |
| GPU серия | AMD Radeon RX 6700 XT |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 64 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 160 |
| Брой ( GPU ) | 1 |
| Брой на ядрата ( CUDA ) | 2560 |
| Име на ядрото ( GPU ) | NAVI 22 |
| Скорост на ядрото MHz ( GPU ) | 2457 MHz |
| Скорост на ядрото MHz ( GPU ) Boots | 2622 MHz |
| Интерфейс | |
| HDMI | 1 |
| Брой конектори за монитор | 3 |
| Интерфейс ( Тип на слота ) | PCI Express 4.0 x16 |
| Тип HDMI | HDMI (Тип-A) |
| Памет | |
| Тип Памет | Памет на видео картата |
| Размер на паметта | 12 GB видео памет |
| Скорост на изпълване ( textures ) | 413 GT/s |
| Скорост на изпълване ( пиксели ) | 165.2 GP/s |
| Скорост на паметта | 16 Gbps |
| Тип на паметта | GDDR6 SDRAM |
| Шина за достъп | Шина 192 bit |
| Ширина на канал за паметта | 384 GB/s |
| Захранване | |
| Препоръчително захранване | 700 W |
| Тип захранващ конектор | 2 x 8 pin |
| Габарити | |
| Височина | 55 мм |
| Дълбочина | 305 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Тегло | 1187 г |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Брой в пакет | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 1.3 кг |
| В комплект с продукта | |
| Включени аксесоари (опция) | Ръководство за употреба |
| Детайли | |
| 2D и 3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) AMD FreeSync AMD Radeon Boost RDNA 2 Architecture |
| 3D API | DirectX 12.0 OpenGL 4.6 |
| Max Monitors Supports | 4 |
| Охлаждане | VGA Cooler |
| Тип пакет | С опаковка |
| Характеристики | RGB LED |
