Временно изчерпан
ASROCK Main Board Desktop (J3355 2.5GHz, DDR3 SO DIMM, 1xPCI 2.0x1,HDMI,VGA, 8ch, GLan,SATAIII,COM, LPT) Mini-ITX Box
- Stock Status: Временно изчерпан
- Код: J3355B-ITX_3Y
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 1850
81.26€
без ДДС:
67.72€
|
купи на изплащане
|
|
24 x 0.00 лв.
|
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 28.45 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.39 %
5 месеца
Вноска: 17.49 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.43 %
6 месеца
Вноска: 14.59 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.35 %
9 месеца
Вноска: 10.04 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.48 %
10 месеца
Вноска: 9.13 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.46 %
12 месеца
Вноска: 7.57 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.24 %
18 месеца
Вноска: 5.30 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.08 %
24 месеца
Вноска: 4.18 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.27 %
30 месеца
Вноска: 3.38 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.45 %
36 месеца
Вноска: 2.82 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.16 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Процесор | |
| Socket процесор | Socket 1296 |
| Брой ядра | 2 |
| Характеристики | |
| Data Link Protocol Supports | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Включен кабел | 2 x SATA 6Gb/s Cables |
| Форм фактор | Mini-ITX |
| Интерфейс | |
| Audio Interface | 1 (3.5-mm minijack x 3) |
| HDMI | 1 |
| Parallel | 1 |
| PS/2 | 2 |
| USB 2.0 | 1 (4-pin USB (type A)) |
| USB 3.0 | 3 (USB 3.0 (Type A)) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| Аудио изход | 7.1 Channel Surround |
| Памет | |
| ECC метод за проверка на грешки | non-ECC |
| Брой слотове за памет | 2 |
| Макс. поддръжка на паметта | 16 GB |
| Скорост на паметта | 1333MHz(PC3-10600) 1600MHz(PC3-12800) 1866MHz(PC3-14900) |
| Стандарт на паметта | SODIMM 204-pin |
| Тип на паметта | DDR3 SDRAM |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels Unbuffered |
| Мрежови характеристики | |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| LAN чипсет | Realtek RTL8111GR |
| Интегриран LAN | yes |
| Аудио | |
| Аудио стандарти | High Definition Audio ELNA Premium Audio Capacitors |
| Аудио чипсет | Realtek ALC887 |
| Интегрирано аудио | yes |
| Биос | |
| BIOS тип | AMI |
| BIOS характеристики | PnP Support SMBIOS 3.0 Support 64Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support PXE boot ACPI 5.0 Support Jumperfree Support |
| Слотове за допълнения | |
| SATA III | 2 |
| Захранване | |
| Тип захранващ конектор | 24 pin |
| Габарити | |
| Височина | 170 mm |
| Ширина | 170 mm |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Пакети в кашон | 20 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 16 kg |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 0.8 kg |
| В комплект с продукта | |
| Брой в комплекта | 1 |
| Включени аксесоари (опция) | I/O Shield CD, Software Quick Start Guide |
| Допълнителна гаранционна информация | |
| Гаранция | 24 month(s) |
| Критерии за валидност на гаранцията | Serial Number |
| Детайли | |
| Локализация | Integrated |
| Сертификати | FCC, CE, WHQL, ErP/EuP ready |
| Тип пакет | Retail |
Етикети: Дънни Платки,
ASROCK
