ASROCK MB Desktop B760 Pro RS (S1700, 4x DDR5, 1x PCIe 5.0 x16, 1x PCIe 4.0 x16, 1x PCIe 3.0 x16, 1x PCIe 3.0 x1, 2x Hyper M.2 PCIe Gen4x4
- Stock Status: В наличност
- Безплатна доставка
- Код: B760 PRO RS
- Гаранционен срок: 36 месеца
Преглед на страницата 23
132.63€
без ДДС:
110.53€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 46.44 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.47 %
5 месеца
Вноска: 28.55 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.50 %
6 месеца
Вноска: 23.81 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.29 %
9 месеца
Вноска: 16.38 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.34 %
10 месеца
Вноска: 14.90 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.43 %
12 месеца
Вноска: 12.35 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.14 %
18 месеца
Вноска: 8.65 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.07 %
24 месеца
Вноска: 6.82 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.23 %
30 месеца
Вноска: 5.52 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.51 %
36 месеца
Вноска: 4.60 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.11 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| EAN код | 4710483942044 |
| Процесор | |
| Socket процесор | Socket 1700 |
| Макс. брой процесори | 1 |
| Поддържани процесори | Intel 12th Gen Processors Intel 13th Gen Processors |
| Характеристики | |
| Устройство - разположение | Поддържани стандарт за HDD и SSD |
| Форм фактор на дънна платка | ATX |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Чипсет | |
| Чипсет | Intel B760 |
| Интерфейс | |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Интерфейс Serial ATA | Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5 SATA III-600 (4) Storage Controller: PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2 (Key M)) Storage Controller: PCI Express 4.0 x2 (1 x M.2 (Key M)) |
| Памет | |
| Тип Памет | DDR5 SDRAM |
| ECC метод за проверка на грешки | non-ECC |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Макс. поддръжка на паметта | 128 GB |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels Небуферирана XMP 3.0 |
| Честота | 4800MHz(PC5-38400) |
| Мрежови характеристики | |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| LAN чипсет | Realtek Dragon RTL8125BG |
| Антена | 2 |
| Интегриран LAN | Да |
| Протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet 2.5 Gbps |
| Аудио | |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Аудио канали | 7.1 канален съраунд |
| Аудио стандарти | High Definition Audio |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Интегрирано аудио | Да |
| Биос | |
| BIOS характеристики | 128Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI Support |
| Слотове за допълнения | |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| Захранване | |
| Тип захранващ конектор | 24+8 pin |
| Габарити | |
| Височина | 244 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Брой в пакет | 1 |
| Височина на пакет (мм) | 70 мм |
| Включени кабели | 2 x SATA Data Cables |
| Дълбочина на пакета (мм) | 350 мм |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 9.21 кг |
| Широчина на пакет (мм) | 296 мм |
| В комплект с продукта | |
| Включени аксесоари (опция) | Screws |
| Софтуер | |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 10 64-bit Microsoft Windows 11 64-bit |
| Детайли | |
| Support | Wi-Fi Controller: 1 x M.2 (Key E) |
| Архитектура | Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Hybrid Technology Intel Thermal Velocity Boost Intel Adaptive Boost Technology |
| Тип пакет | С опаковка |
| Характеристики | AMD CrossFire technology |
ASROCK MB Desktop B760 Pro RS (S1700, 4x DDR5, 1x PCIe 5.0 x16, 1x PCIe 4.0 x16, 1x PCIe 3.0 x16, 1x PCIe 3.0 x1, 2x Hyper M.2 PCIe Gen4x4
ASROCK MB Desktop B760 Pro RS (S1700, 4x DDR5, 1x PCIe 5.0 x16, 1x PCIe 4.0 x16, 1x PCIe 3.0 x16, 1x PCIe 3.0 x1, 2x Hyper M.2 PCIe Gen4x4, 1x M.2 PCIe Gen 4x2, 4x SATA3, 2x USB-C, 6x USB 3.2, 4x USB 2.0, 1xRJ-45 2.5GB, 1x HDMI, 1x DP, ATX
