Временно изчерпан
ASROCK Main Board Desktop Z390 (S1151, 4xDDR4,2xPCIe x16,2xPCI Ex1, 6 SATA3, 2xUltra M.2 ,GLAN,VGA, DVI, HDMI, COM Header,6 USB 3.1 ) mATX retail
- Stock Status: Временно изчерпан
- Безплатна доставка
- Код: Z390M_PRO4
- Гаранционен срок: 36 месеца
Преглед на страницата 840
131.97€
без ДДС:
109.98€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 46.21 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.49 %
5 месеца
Вноска: 28.41 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.54 %
6 месеца
Вноска: 23.69 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.26 %
9 месеца
Вноска: 16.30 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.37 %
10 месеца
Вноска: 14.82 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.32 %
12 месеца
Вноска: 12.29 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.17 %
18 месеца
Вноска: 8.61 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.13 %
24 месеца
Вноска: 6.78 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.11 %
30 месеца
Вноска: 5.50 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.65 %
36 месеца
Вноска: 4.57 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 15.99 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Процесор | |
| Socket процесор | Socket 1151 |
| Макс. брой процесори | 1 |
| Поддържани процесори | Intel Celeron Intel Pentium Intel Core i5 Intel Core i3 Intel Core i7 |
| Характеристики | |
| Устройство - разположение | Поддържани стандарт за HDD и SSD |
| Форм фактор на дънна платка | Micro ATX |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Чипсет | |
| Чипсет | Intel Z390 |
| Интерфейс | |
| Audio Interface | 3 (3.5 мм мини жак) |
| DVI | 1 (DVI-D) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| PS/2 | 2 |
| USB 3.1 Gen 1 | 4 (USB 3.1 (type A)) |
| USB 3.1 Gen 2 | 1 (USB 3.1 (type A)); 1 (USB 3.1 (type C)) |
| VGA | 1 (15-pin DB) |
| Интерфейс Serial ATA | Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5 SATA III-600 (6) Storage Controller: PCIe 3.0 x4/SATA (2 x M.2 (Key M)) |
| Памет | |
| Тип Памет | DDR4 SDRAM |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Макс. поддръжка на паметта | 64 GB |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels Небуферирана XMP 2.0 |
| Честота | 2133MHz(PC4-17000) 2400MHz(PC4-19200) 2666MHz(PC4-21300) |
| Мрежови характеристики | |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| LAN чипсет | Intel i219V |
| Интегриран LAN | Да |
| Протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Аудио | |
| Аудио канали | 7.1 канален съраунд |
| Аудио стандарти | High Definition Audio ELNA Premium Audio Capacitors Premium Blu-ray audio support |
| Аудио чипсет | Realtek ALC892 |
| Интегрирано аудио | Да |
| Биос | |
| BIOS тип | AMI |
| BIOS характеристики | Multi-language BIOS SMBIOS 2.7 Support ACPI 6.0 Compliance Wake Up Events 128Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI Support |
| Слотове за допълнения | |
| PCI Express 3.0 x1 | 2 |
| PCI Express 3.0 x16 | 2 |
| Захранване | |
| Тип захранващ конектор | 24+8 pin |
| Габарити | |
| Височина | 224 mm |
| Ширина | 244 mm |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Брой в пакет | 1 |
| Включени кабели | 2 x SATA Data Cables |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 10 kg |
| В комплект с продукта | |
| Включени аксесоари (опция) | I/O Shield CD, Software Упътване за бързо стартиране Screws |
| Детайли | |
| Support | Wi-Fi Controller: 1 x M.2 (Key E) |
| Тип пакет | С опаковка |
| Характеристики | AMD Quad CrossFireX AMD CrossFireX Intel Optane Memory Ready NVMe Support |
Етикети: Дънни Платки,
ASROCK
