ASUS DSL-N10E ADSL WL N ROUTER
- Stock Status: В наличност
- Код: 4719543388792 / DSL-N10E
- Гаранционен срок: 36 месеца
Преглед на страницата 434
32.30€
без ДДС:
26.92€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 11.31 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.43 %
5 месеца
Вноска: 6.95 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.23 %
6 месеца
Вноска: 5.80 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.37 %
9 месеца
Вноска: 3.99 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.39 %
10 месеца
Вноска: 3.63 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.52 %
12 месеца
Вноска: 3.01 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.30 %
18 месеца
Вноска: 2.11 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.32 %
24 месеца
Вноска: 1.66 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.15 %
30 месеца
Вноска: 1.35 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.92 %
36 месеца
Вноска: 1.12 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.09 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Производител | ASUS |
| Модел | DSL-N10E |
| Характеристики | |
| Работна Честота | 2.40 GHz |
| Защита от влияние от външна среда | Operating Temperature: -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 ºF); Storage Temperature: -40 ° to 60 ° C (-40 °F to 140 °F); Operating Humidity: 5 % to 95 % (Non-condensing); Storage Humidity: 5 % to 95 % (Non-condensing). |
| Индикатор за статус | Power, ADSL, Internet, WLAN, LAN x 4 |
| Поддържани формати | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IPv4 |
| Разширено търсене | ASUS ROUTER_ADSL MBIT EXTERNAL_ANTENNA 2.4GHZ 150MBPS 4xLAN |
| Интерфейс | |
| Интерфейси | 1 x RJ11 for ADSL; 4 x RJ45 for 10/100 BaseT for LAN; Fixed 2 or 5 dBi antenna x 1; WPS Button, Reset Button, Power Button. |
| Управляващ порт | Web-based GUI configuration; Firmware upgraded, configuration data uploaded and downloaded via Web-based GUI; Configuration backup and restore; Diagnostics; Log & Trace function. |
| Мрежови характеристики | |
| Капацитет за маршрутизиране | G.992.1 (T1.413); G.992.2 (G.dmt), G.lite; G.992.3 (G.bis/ADS L2); G.992.5 (ADSL2+); Annex L (reach extended ADSL2). |
| Поддръжка на VPN | - |
| Протоколи за обмен на данни | - |
| Защита | |
| Сигурност | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, Radius with 802.1x, WPS support |
| Захранване | |
| Захранващ блок | - |
| Габарити | |
| Размери | 168 x 124 x 30 mm |
| Детайли | |
| Допълнителна информация | - |
| Официален Сайт | http://www.asus.com |
| Сертификати | CE |
