Батерия за лаптоп Asus A41-X550E F550 F750 K550 K750 R510 R750 X550 X750 14.4V 2200mAh GREEN CELL
- Stock Status: В наличност
- Код: AS77
- Гаранционен срок: 12 месеца
- EAN: 5902701412548
Преглед на страницата 5561
49.84€
без ДДС:
41.54€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 17.45 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.32 %
5 месеца
Вноска: 10.73 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.51 %
6 месеца
Вноска: 8.95 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.37 %
9 месеца
Вноска: 6.16 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.55 %
10 месеца
Вноска: 5.60 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.44 %
12 месеца
Вноска: 4.64 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.07 %
18 месеца
Вноска: 3.25 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.03 %
24 месеца
Вноска: 2.56 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.07 %
30 месеца
Вноска: 2.08 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.77 %
36 месеца
Вноска: 1.73 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.17 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Цвят | Черен |
| Характеристики | |
| Капацитет | 2200 mAh |
| Марка лаптоп | Asus |
| Химически състав | Lithium-Ion |
| Батерия | |
| Брой клетки | 4 |
| Захранване | |
| Напрежение (V) | 14.4 V |
Батерия за лаптоп Asus A41-X550E F550 F750 K550 K750 R510 R750 X550 X750 14.4V 2200mAh GREEN CELL
Тип на батерията: Литиево-Йонна (Li-Ion)
Цвят: ЧЕРЕН
Работно напрежение: 14.4V
Брой клетки: 4
Капацитет: 2200mAh
Производител: Green Cell
| Capacity | 2200mAh |
| Voltage | 14.4V (15V) |
| Number of cells | 4 |
| Cells technology | Li-Ion |
| Warranty | 12 months |
| Condition | Brand new |
| Colour | Black |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| The possibility of return | Up to 30 days |
| Product code | AS77 |
| Manufacturer | Green Cell |
Етикети: Батерии за Лаптопи,
GREEN CELL
