Laser BROTHER HLL5000D, 40 ppm, 128 MB, Hi-speed USB 2.0&optional parallel interface, High yield toner, Quite Mode-reduced noise while printing, Duplex with Booklet features
- Stock Status: В наличност
- Безплатна доставка
- Код: HLL5000DYJ1
- Гаранционен срок: 24 месеца
- EAN: 4977766753289
Преглед на страницата 166
525.86€
без ДДС:
438.22€
|
на 24 вноски по 27.17 лв.
|
|
купи на изплащане
|
|
24 x 0.00 лв.
|
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 184.12 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.47 %
5 месеца
Вноска: 113.19 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.49 %
6 месеца
Вноска: 94.41 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.34 %
9 месеца
Вноска: 64.94 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.33 %
10 месеца
Вноска: 59.05 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.31 %
12 месеца
Вноска: 48.97 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.17 %
18 месеца
Вноска: 34.31 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.14 %
24 месеца
Вноска: 27.02 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.14 %
30 месеца
Вноска: 21.90 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.58 %
36 месеца
Вноска: 18.23 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.08 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Процесор | |
| Модел на процесора | Cortex-A9 800 MHz |
| Характеристики | |
| Интерфейс | Parallel, USB 2.0 |
| Сервиз и поддръжка | Limited warranty - 3 years |
| Стандарти | Nordic Swan |
| Интерфейс | |
| Технология на свързване | Wired |
| Памет | |
| Макс. поддръжка на паметта | 128 MB |
| Захранване | |
| Захранване | AC 230V |
| Консумирана енергия | 640 Watt |
| Габарити | |
| Височина | 25.5 cm |
| Дълбочина | 38.8 cm |
| Ширина | 37.3 cm |
| Тегло | 10.7 kg |
| Препоръчителни условия и експлоатация | |
| Макс. работна околна температура | 32 °C |
| Мин. работна околна температура | 10 °C |
| Софтуер | |
| Съвместими операционни системи | Linux, Microsoft Windows Vista (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2008 R2 x64 Edition, Microsoft Windows 7 (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2008 (32/64-bits), Microsoft Windows Server 2003 (32/64-bits), Apple OS X 10.8 Mountain Lion, Windows 8 (32/64 bits), Microsoft Windows XP (32-bit) SP3, Microsoft Windows Server 2012 x64 Edition, Windows 8.1 (32/64 bits), Apple OS X 10.9 Mavericks, Microsoft Windows Server 2012 R2 x64 Edition, Apple MacOS X 10.10, Windows 10 (32/64 bits), Apple MacOS X 10.11 |
| Детайли | |
| Вградени устройства | Status LCD |
Laser BROTHER HLL5000D, 40 ppm, 128 MB, Hi-speed USB 2.0&optional parallel interface, High yield toner, Quite Mode-reduced noise while printing, Duplex with Booklet features
Laser BROTHER HLL5000D, 40 ppm, 128 MB, Hi-speed USB 2.0&optional parallel interface, High yield toner, Quite Mode-reduced noise while printing, Duplex with Booklet features, HLL5000DYJ1
Етикети: Лазерни Принтери,
BROTHER
