Color Laser Brother HL-L9310CDW 31 ppm (A4) Up to 2400 x 600 dpi; 6.8cm Colour touchscreen
- Stock Status: В наличност
- Безплатна доставка
- Код: HLL9310CDWRE1
- Гаранционен срок: 24 месеца
- EAN: 4977766774246
Преглед на страницата 3567
1,092.00€
без ДДС:
910.00€
|
на 24 вноски по 56.42 лв.
|
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 382.35 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.49 %
5 месеца
Вноска: 235.05 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.49 %
6 месеца
Вноска: 196.05 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.34 %
9 месеца
Вноска: 134.85 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.33 %
10 месеца
Вноска: 122.63 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.33 %
12 месеца
Вноска: 101.68 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.14 %
18 месеца
Вноска: 71.25 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.15 %
24 месеца
Вноска: 56.11 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.14 %
30 месеца
Вноска: 45.47 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.56 %
36 месеца
Вноска: 37.85 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.07 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Процесор | |
| Модел на процесора | 800 MHz |
| Характеристики | |
| Интерфейс | USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB host, NFC |
| Интерфейс | |
| Технология на свързване | Wireless |
| Памет | |
| Макс. поддръжка на паметта | 1 GB |
| Мрежови характеристики | |
| Мрежа | Print server |
| Захранване | |
| Захранване | AC 230V |
| Консумирана енергия | 580 Watt |
| Габарити | |
| Височина | 31.3 cm |
| Дълбочина | 48.6 cm |
| Ширина | 44.1 cm |
| Тегло | 22.2 kg |
| Препоръчителни условия и експлоатация | |
| Макс. работна околна температура | 32 °C |
| Мин. работна околна температура | 10 °C |
| Детайли | |
| Вградени устройства | Touch screen |
| Локализация | Netherlands |
Етикети: Лазерни Принтери,
BROTHER
