Временно изчерпан
CANYON Stereo earphones with microphone, 1.2M, green
- Stock Status: Временно изчерпан
- Код: CNE-CEP3G
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 5718
8.10€
без ДДС:
6.75€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 2.84 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 35.61 %
5 месеца
Вноска: 1.74 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 33.39 %
6 месеца
Вноска: 1.45 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 28.03 %
9 месеца
Вноска: 1.00 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.24 %
10 месеца
Вноска: 0.91 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.45 %
12 месеца
Вноска: 0.75 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 21.83 %
18 месеца
Вноска: 0.53 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.61 %
24 месеца
Вноска: 0.42 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 24.29 %
30 месеца
Вноска: 0.34 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 20.37 %
36 месеца
Вноска: 0.28 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 15.85 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| EAN код | 5291485002909 |
| Предназначение | Мобилен телефон Портативна аудио система PC таблет |
| Предназначение на слушалки | В ухо |
| Цвят | Зелен |
| Характеристики | |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Тип микрофон | Вградени |
| Интерфейс | |
| Технология на свързване | С кабел |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Аудио | |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Захранване | |
| Кабел | 1.2 m |
| Габарити | |
| Дълбочина | 21.5 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1150x1200 мм |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x1900x1200 мм |
| Packs per Pallet | 6720 |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 32 |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 56 |
| Брой в пакет | 1 |
| Височина на пакет (мм) | 100 мм |
| Дълбочина на пакета (мм) | 75 мм |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 6.68 кг |
| Широчина на пакет (мм) | 24 мм |
| В комплект с продукта | |
| Включени аксесоари (опция) | Ръководство за употреба 3x Ear Tips |
| Детайли | |
| Тип пакет | С опаковка |
CANYON Stereo earphones with microphone, 1.2M, green
CANYON Stereo earphones with microphone, 1.2M, green
CNE-CEP3G Comfortable earphones with microphone
These stereo earphones with microphone are designed for your comfortable music experience. Deep bass driven sound will be appreciated even by sophisticated music lovers. Moreover, inline microphone allows using these earphones to talk on the go. 3 sizes of earbuds are included to fit ears of all sizes and ages. A decent choice for a savvy person.
Features:
• Driver diameter: 15mm
• Impedance: 32 Ohm
• Frequency range: 20-20000Hz
• Cable length: 1.2m
• Sensitivity: 100dB 1kHz
• 3 sizes of earbuds
• With microphone
Етикети: Слушалки и Bluetooth,
CANYON
