CANYON Wired Keyboard, 104 keys, USB2.0, Black, cable length 1.3m, 443*145*24mm, 0.37kg, Bulgarian
- Stock Status: В наличност
- Код: CNE-CKEY01-BG
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 670
12.85€
без ДДС:
10.71€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 4.50 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.50 %
5 месеца
Вноска: 2.77 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 35.21 %
6 месеца
Вноска: 2.31 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.86 %
9 месеца
Вноска: 1.59 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.91 %
10 месеца
Вноска: 1.44 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 28.67 %
12 месеца
Вноска: 1.20 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.79 %
18 месеца
Вноска: 0.84 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.43 %
24 месеца
Вноска: 0.66 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.07 %
30 месеца
Вноска: 0.54 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 20.47 %
36 месеца
Вноска: 0.45 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.89 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| EAN код | 8717371865320 |
| Цвят | Черен |
| Характеристики | |
| Backlight | No |
| Брой бутони | 104 |
| Интерфейс | USB |
| Устройство - разположение | Външен |
| Форм фактор | Full-Size |
| Интерфейс | |
| Технология на свързване | С кабел |
| Захранване | |
| Кабел | 1.5 m |
| Габарити | |
| Височина | 24 мм |
| Дълбочина | 145 мм |
| Ширина | 443 мм |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1200x1000x150 мм |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1200x1000x2190 мм |
| Packs per Pallet | 960 |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 48 |
| Брой в пакет | 1 |
| Височина на пакет (мм) | 160 мм |
| Дълбочина на пакета (мм) | 460 мм |
| Номинално тегло | 0.37 кг |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 11.1 кг |
| Широчина на пакет (мм) | 28 мм |
| Детайли | |
| Локализация | Български |
| Съвместимост на платформата | Mac OS Windows |
| Тип пакет | С опаковка |
| Характеристики на клавиатурата | Spill Resistant Design 6KRO |
CANYON Wired Keyboard, 104 keys, USB2.0, Black, cable length 1.3m, 443*145*24mm, 0.37kg, Bulgarian
CANYON Wired Keyboard, 104 keys, USB2.0, Black, cable length 1.3m, 443*145*24mm, 0.37kg, Bulgarian
CANYON Keyboard CNE-CKEY01 (BG layout)
This simple and edgy model has been ergonomically designed to fit your computer desk and provide comfortable and soft-touch typing. This practical and reliable keyboard will work without problems even if you incidentally spill some liquid on it.
Features:
• Wired keyboard
• Spill resistant
• Classic layout
Етикети: Клавиатури,
CANYON
