CANYON Gaming Mouse Pad_ 270x210x3mm
- Stock Status: В наличност
- Код: CNE-CMP2
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 2294
5.18€
без ДДС:
4.32€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 1.82 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 36.70 %
5 месеца
Вноска: 1.12 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 36.54 %
6 месеца
Вноска: 0.93 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.00 %
9 месеца
Вноска: 0.64 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.24 %
10 месеца
Вноска: 0.58 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 28.25 %
12 месеца
Вноска: 0.48 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 21.83 %
18 месеца
Вноска: 0.34 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 24.00 %
24 месеца
Вноска: 0.27 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 24.87 %
30 месеца
Вноска: 0.22 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 21.48 %
36 месеца
Вноска: 0.18 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.21 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| EAN код | 5291485001803 |
| Име | Gaming Mouse Pad |
| Цвят | Черен |
| Габарити | |
| Височина | 210 мм |
| Дълбочина | 270 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1120x1200 мм |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2110x1200 мм |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 24 |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 42 |
| Брой в пакет | 1 |
| Височина на пакет (мм) | 220 мм |
| Дълбочина на пакета (мм) | 50 мм |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 7.7 кг |
| Широчина на пакет (мм) | 50 мм |
| Детайли | |
| Тип пакет | С опаковка |
CANYON Gaming Mouse Pad_ 270x210x3mm
CANYON Gaming Mouse Pad_ 270x210x3mm
Gaming Mouse mat 270x210 mm
Enjoy your game with this qualitative and stylish gaming mouse mat! You'll know no difficulties or losses in any type of games using gaming mice of any level! Pixel-precise targeting and tracking is achieved through anti-fraying stitched frame. The mat will not slip due to its anti-slip rubber base. This mat is optimised for all types of mouse sensors and its relatively small size makes it perfectly portable and easy to use on any table!
- 270x210 mm size
- Heavily textured weave for pixel-precise mouse control
- Optimized for all mouse sensitivities and sensors
- Highly portable cloth-based design
- Upper side: anti-fraying stitched frame
- Lower side: Anti-slip rubber base
Етикети: Падове за Мишка,
CANYON
