CANYON Wired Optical Mouse with 3 buttons, 1200 DPI optical technology for precise tracking, black, cable length 1.5m, 108*65*38mm, 0.076kg
- Stock Status: В наличност
- Код: CNE-CMS2
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 2160
6.73€
без ДДС:
5.61€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 2.36 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 35.48 %
5 месеца
Вноска: 1.45 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.85 %
6 месеца
Вноска: 1.21 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.86 %
9 месеца
Вноска: 0.83 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 28.82 %
10 месеца
Вноска: 0.76 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 30.88 %
12 месеца
Вноска: 0.63 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 24.33 %
18 месеца
Вноска: 0.44 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.43 %
24 месеца
Вноска: 0.35 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 24.64 %
30 месеца
Вноска: 0.28 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.45 %
36 месеца
Вноска: 0.23 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 14.91 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| EAN код | 8717371863999 |
| Цвят | Черен |
| Характеристики | |
| Брой бутони | 3 |
| Интерфейс | USB |
| Технология | Оптичен |
| Устройство - разположение | Външен |
| Функция на бутона/клавиша | Скрол |
| Характеристики на мишка | Top cover with rubber coating |
| Чувствителност | 1200 dpi |
| Интерфейс | |
| Технология на свързване | С кабел |
| Захранване | |
| Кабел | 1.5 m |
| Габарити | |
| Височина | 38 мм |
| Дълбочина | 109 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1390x1200 мм |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1200x1000x1980 мм |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 40 |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 48 |
| Брой в пакет | 1 |
| Височина на пакет (мм) | 113 мм |
| Дълбочина на пакета (мм) | 95 мм |
| Номинално тегло | 0.076 кг |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 7 кг |
| Широчина на пакет (мм) | 39 мм |
| Детайли | |
| Сертификати | CE, RoHS |
| Тип пакет | Retail with hanger |
CANYON Wired Optical Mouse with 3 buttons, 1200 DPI optical technology for precise tracking, black, cable length 1.5m, 108*65*38mm, 0.076kg
CANYON Wired Optical Mouse with 3 buttons, 1200 DPI optical technology for precise tracking, black, cable length 1.5m, 108*65*38mm, 0.076kg
CANYON Mouse CNE-CMS2
This simple optical mouse is well ergonomically balanced and covered with rubber coating. It has three buttons and is pleasant to touch. Mouse without frills will impress budget buyers.
