CANYON USB standard KB, water resistant BG layout bundle with optical 3D wired mice 1000DPI black
- Stock Status: В наличност
- Код: CNE-CSET1-BG
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 918
16.93€
без ДДС:
14.11€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 5.93 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.69 %
5 месеца
Вноска: 3.64 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 33.81 %
6 месеца
Вноска: 3.04 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.36 %
9 месеца
Вноска: 2.09 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.19 %
10 месеца
Вноска: 1.90 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.11 %
12 месеца
Вноска: 1.58 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.65 %
18 месеца
Вноска: 1.10 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 22.44 %
24 месеца
Вноска: 0.87 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.13 %
30 месеца
Вноска: 0.71 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 20.26 %
36 месеца
Вноска: 0.59 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.50 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| EAN код | 5291485002473 |
| Цвят | Черен |
| Характеристики | |
| Backlight | No |
| Брой бутони | 105 |
| Интерфейс | USB |
| Технология | Оптичен |
| Тип на допълнително устройство | Мишка |
| Устройство - разположение | Външен |
| Форм фактор | Full-Size |
| Чувствителност | 1600 dpi |
| Интерфейс | |
| Технология на свързване | С кабел |
| Захранване | |
| Кабел | 1.5 m |
| Габарити | |
| Височина | 24 мм |
| Дълбочина | 145 мм |
| Ширина | 443 мм |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1200x1000x150 мм |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1200x1000x2070 мм |
| Packs per Pallet | 504 |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 36 |
| Брой в пакет | 1 |
| Височина на пакет (мм) | 160 мм |
| Дълбочина на пакета (мм) | 525 мм |
| Номинално тегло | 0.44 кг |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 9.4 кг |
| Широчина на пакет (мм) | 43 мм |
| Детайли | |
| Локализация | Български |
| Съвместимост на платформата | Mac OS Windows |
| Тип пакет | С опаковка |
| Характеристики на клавиатурата | Водоустойчив Spill-resistant 6KRO |
CANYON USB standard KB, water resistant BG layout bundle with optical 3D wired mice 1000DPI black
CANYON USB standard KB, water resistant BG layout bundle with optical 3D wired mice 1000DPI black
Classic Wired Combo Set - Keyboard And Mouse
This cozy wired combo set contains a full-size keyboard and an optical mouse. Both devices have a pleasant and smooth skid-resisting surface. The keys can handle over 3 million clicks. Mouse resolution of 1000 DPI is optimised for both laptops and big PC monitors. This set will be a perfect choice for an office or home workspace.
- Comfortable for fast typing and clicking
- Spill-resistant surface
- Classic full-size keyboard
- Mouse resolution - 1000 DPI
- Reliable wired connection
- Handles over 3 mln clicks
Етикети: Клавиатури,
CANYON
