Временно изчерпан
CANYON Stereo earphones with microphone, metallic shell, 1.2M, blue-green
- Stock Status: Временно изчерпан
- Код: CNS-CEP3BG
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 7543
8.10€
без ДДС:
6.75€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 2.84 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 35.61 %
5 месеца
Вноска: 1.74 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 33.39 %
6 месеца
Вноска: 1.45 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 28.03 %
9 месеца
Вноска: 1.00 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.24 %
10 месеца
Вноска: 0.91 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.45 %
12 месеца
Вноска: 0.75 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 21.83 %
18 месеца
Вноска: 0.53 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.61 %
24 месеца
Вноска: 0.42 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 24.29 %
30 месеца
Вноска: 0.34 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 20.37 %
36 месеца
Вноска: 0.28 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 15.85 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| EAN код | 5291485002879 |
| Предназначение | Мобилен телефон Портативна аудио система PC таблет |
| Предназначение на слушалки | В ухо |
| Цвят | Син/Зелен |
| Характеристики | |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Тип микрофон | Вградени |
| Интерфейс | |
| Технология на свързване | С кабел |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Захранване | |
| Кабел | 1.2 m |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1150x1200 мм |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x1900x1200 мм |
| Packs per Pallet | 6720 |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 32 |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 56 |
| Брой в пакет | 1 |
| Височина на пакет (мм) | 100 мм |
| Дълбочина на пакета (мм) | 75 мм |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 6.8 кг |
| Широчина на пакет (мм) | 24 мм |
| Детайли | |
| Тип пакет | С опаковка |
CANYON Stereo earphones with microphone, metallic shell, 1.2M, blue-green
CANYON Stereo earphones with microphone, metallic shell, 1.2M, blue-green
CNS-CEP3BG Jazzy earphones with microphone
Turn your everyday music experience into a jazzy adventure! These vintage round-shaped earphones with 3 trendy colors and an awesome juicy sound will be great for fans of barely all styles of modern music. Connect the earphones to your smartphone and talk with your friends using inline microphone. Jam to your fancy tunes while walking around your city! The earphones will fit to all ear sizes due to three different pairs of earbuds included into the pack.
Features:
• Driver diameter: 15mm
• Impedance: 32 Ohm
• Frequency range: 20-20000Hz
• Cable length: 1.2m
• 3 sizes of earbuds
• With microphone
Етикети: Слушалки и Bluetooth,
CANYON
