- Stock Status: Временно изчерпан
- Код: CNS-CEPM02GBL
- Гаранционен срок: 24 месеца
| Модел | |
| EAN код | 5291485001636 |
| Предназначение на слушалки | В ухо |
| Цвят | Син/Зелен |
| Характеристики | |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Технология | Динамичен |
| Тип микрофон | Вградени |
| Честотен диапазон | 40Hz-20kHz |
| Интерфейс | |
| Технология на свързване | С кабел |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Аудио | |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1150x1200 мм |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x1900x1200 мм |
| Packs per Pallet | 6720 |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 32 |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 56 |
| Брой в пакет | 1 |
| Височина на пакет (мм) | 100 мм |
| Дълбочина на пакета (мм) | 75 мм |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 6.72 кг |
| Широчина на пакет (мм) | 24 мм |
| В комплект с продукта | |
| Включени аксесоари (опция) | 3x Ear Tips |
| Детайли | |
| Тип пакет | С опаковка |
CANYON Stereo Earphones with inline microphone, Green+Blue
CANYON Stereo Earphones with inline microphone, Green+Blue
CNS-CEPM02GBL Blaze stereo earphones
The pleasure of your favorite song does not depend only on the melody and words, but also on the quality of sound transmission, so choosing good earphones sometimes takes a lot of time. In this model, we have achieved an optimal combination of portability, comfort, and sound quality. The ability to select the best fitting size of the earpads (S/M/L) and feature of extraneous noise suppression will allow you to stay one-to-one with your favorite music even in the noisiest environment. This model is available in two trendy but calm colors.
Features:
• Driver diameter: 10mm
• Impedance: 32Ohm
• Frequency range: 40Hz-20000Hz
• Cable length: 1.2m
• Sensitivity: 100dB+/-3dB
• 3 sizes of earbuds
