Временно изчерпан
CANYON PC headset with microphone, volume control and adjustable headband, cable 1.8M, Black/Orange
- Stock Status: Временно изчерпан
- Код: CNS-CHS01BO
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 10777
10.82€
без ДДС:
9.02€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 3.79 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.51 %
5 месеца
Вноска: 2.33 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.53 %
6 месеца
Вноска: 1.94 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 28.58 %
9 месеца
Вноска: 1.34 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 30.13 %
10 месеца
Вноска: 1.22 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 30.41 %
12 месеца
Вноска: 1.01 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.64 %
18 месеца
Вноска: 0.71 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 24.02 %
24 месеца
Вноска: 0.56 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 24.01 %
30 месеца
Вноска: 0.45 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.41 %
36 месеца
Вноска: 0.38 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 17.11 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| EAN код | 5291485002985 |
| Предназначение | Компютърна мултимедия |
| Предназначение на слушалки | На ухото |
| Цвят | Black/Orange |
| Характеристики | |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Вътрешен контрол | Volume |
| Тип микрофон | Вградени |
| Интерфейс | |
| Технология на свързване | С кабел |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Аудио | |
| Аудио интерфейс | 2 (3.5 мм мини жак) |
| Захранване | |
| Кабел | 1.8 m |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1431x1200 мм |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x1858x1200 мм |
| Packs per Pallet | 1320 |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 30 |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 40 |
| Брой в пакет | 1 |
| Височина на пакет (мм) | 170 мм |
| Дълбочина на пакета (мм) | 134 мм |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 5.07 кг |
| Широчина на пакет (мм) | 52 мм |
| Детайли | |
| Тип пакет | С опаковка |
| Характеристики | Standard Dual Jack |
CANYON PC headset with microphone, volume control and adjustable headband, cable 1.8M, Black/Orange
CANYON PC headset with microphone, volume control and adjustable headband, cable 1.8M, Black/Orange
Stylish And Comfy Headset
This headset made in a trendy black-orange design is a decent PC gadget to equip your workplace. It has soft ear cushions and adjustable headband that provide comfort to your head and ears during the day. The microphone’s position is adjustable, so you may pull it up when you aren’t using it. Volume control is located on an earphone, so you can quickly adjust sounds to needed level.
Features:
• Adjustable microphone and volume control
• Optimized sound quality
• Good for business and personal use
• Adjustable headband
• Input 2*3.5 mm
Етикети: Слушалки за PC,
CANYON
