CANYON 2.4Ghz wireless mouse, optical tracking - blue LED, 6 buttons, DPI 1000/1200/1600, Blue Gray pearl glossy
- Stock Status: В наличност
- Код: CNS-CMSW01BL
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 4843
11.49€
без ДДС:
9.58€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 4.03 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 35.47 %
5 месеца
Вноска: 2.47 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 33.50 %
6 месеца
Вноска: 2.06 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 28.48 %
9 месеца
Вноска: 1.42 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.41 %
10 месеца
Вноска: 1.29 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.11 %
12 месеца
Вноска: 1.07 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.05 %
18 месеца
Вноска: 0.75 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.13 %
24 месеца
Вноска: 0.59 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 22.99 %
30 месеца
Вноска: 0.48 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.84 %
36 месеца
Вноска: 0.40 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.38 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| EAN код | 5291485002411 |
| Цвят | Син/Сив |
| Характеристики | |
| Backlight | No |
| Брой бутони | 6 |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Технология | Оптичен |
| Устройство - разположение | Външен |
| Форм фактор | Ergonomic |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоСин светодиод |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Чувствителност | 1600 dpi |
| Интерфейс | |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Мрежови характеристики | |
| Безжична технология | RF |
| Батерия | |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Технология на батерията | Zinc Carbon |
| Тип батерия | AAA |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 870x1250x1150 мм |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2075x1200 мм |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 24 |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 42 |
| Брой в пакет | 1 |
| Височина на пакет (мм) | 195 мм |
| Дълбочина на пакета (мм) | 125 мм |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 5.53 кг |
| Широчина на пакет (мм) | 53 мм |
| В комплект с продукта | |
| Включени аксесоари (опция) | Receiver |
| Софтуер | |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS Windows |
| Детайли | |
| Тип пакет | С опаковка |
CANYON 2.4Ghz wireless mouse, optical tracking - blue LED, 6 buttons, DPI 1000/1200/1600, Blue Gray pearl glossy
CANYON 2.4Ghz wireless mouse, optical tracking - blue LED, 6 buttons, DPI 1000/1200/1600, Blue Gray pearl glossy
Wireless mouse with blue LED Sensor
This wireless mouse is all about utility and performance. Its enhanced blue LED sensor extends battery life up to 20% and operates much more precise than an ordinary red sensor. Smart power saving system turns the mouse into sleeping mode while it’s not in use. The mouse is connected to its USB dongle with 2.4 GHz wireless high-quality connection. 6 buttons of the mouse can handle 3 million clicks. The mouse has classical shape for right-handed users. Switchable DPI between 1000, 1200 and 1600 and Windows/Mac OSX compatibility allow you to use it with different devices and multiple screens. Practicality for real professionals!
- Classical design for right hand, 3 trendy colours
- Smart power saving system
- Blue LED sensor
- 2.4GHz wireless high-quality connection
- 6 reliable buttons
- Up to 3 mln button clicks
- Compatible with Windows / Mac OSX
