Скоро, очаква се...
Corsair DDR3, 1333MHz 4GB (1 x 4GB) 204 SODIMM 1.5V, Unbuffered
- Stock Status: Скоро, очаква се...
- Код: CMSO4GX3M1A1333C9
- EAN: 843591007146
Преглед на страницата 1540
42.67€
без ДДС:
35.56€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 14.94 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.43 %
5 месеца
Вноска: 9.19 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.79 %
6 месеца
Вноска: 7.66 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.28 %
9 месеца
Вноска: 5.27 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.35 %
10 месеца
Вноска: 4.79 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.21 %
12 месеца
Вноска: 3.97 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 22.95 %
18 месеца
Вноска: 2.78 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 22.90 %
24 месеца
Вноска: 2.19 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 22.99 %
30 месеца
Вноска: 1.78 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.74 %
36 месеца
Вноска: 1.48 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.12 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Тип | DRAM memory module |
| Характеристики | |
| Капацитет | 4 GB |
| Сервиз и поддръжка | Limited lifetime warranty |
| Технология | DDR3 SDRAM |
| Форм фактор | SO-DIMM 204-pin |
| Функции | Unbuffered |
| Памет | |
| Честота памет | 1333 MHz (PC3-10600) |
| Захранване | |
| Захранване | 1.5 V |
Етикети: RAM Памети,
CORSAIR
