Скоро, очаква се...
Corsair DDR3, 1600MHz 8GB (1 x 8GB) 240 Dimm, Unbuffered, 10-10-10-27, with Vengeance Black Heat Spreader - Core i7, Core i5 and Core 2, 1.5V
- Stock Status: Скоро, очаква се...
- Код: CMZ8GX3M1A1600C10
- EAN: 843591016179
Преглед на страницата 740
89.60€
без ДДС:
74.67€
|
купи на изплащане
|
|
24 x 0.00 лв.
|
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 31.37 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.39 %
5 месеца
Вноска: 19.29 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.57 %
6 месеца
Вноска: 16.09 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.43 %
9 месеца
Вноска: 11.07 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.47 %
10 месеца
Вноска: 10.06 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.26 %
12 месеца
Вноска: 8.34 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.05 %
18 месеца
Вноска: 5.85 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.25 %
24 месеца
Вноска: 4.60 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.02 %
30 месеца
Вноска: 3.73 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.53 %
36 месеца
Вноска: 3.11 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.18 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Тип | DRAM memory module |
| Характеристики | |
| Капацитет | 8 GB |
| Сервиз и поддръжка | Limited lifetime warranty |
| Технология | DDR3 SDRAM |
| Форм фактор | DIMM 240-pin |
| Функции | Jet Black heatspreader, unbuffered |
| Памет | |
| Честота памет | 1600 MHz (PC3-12800) |
| Захранване | |
| Захранване | 1.5 V |
Corsair DDR3, 1600MHz 8GB (1 x 8GB) 240 Dimm, Unbuffered, 10-10-10-27, with Vengeance Black Heat Spreader - Core i7, Core i5 and Core 2, 1.5V
Corsair DDR3, 1600MHz 8GB (1 x 8GB) 240 Dimm, Unbuffered, 10-10-10-27, with Vengeance Black Heat Spreader - Core i7, Core i5 and Core 2, 1.5V, CMZ8GX3M1A1600C10
Етикети: RAM Памети,
CORSAIR
