CORSAIR SODIMM DDR4, 3200MHz 16GB (1x16) CL22, 22-22-22-53, CMSX16GX4M1A3200C22
- Stock Status: В наличност
- Код: CMSX16GX4M1A3200C22
- Гаранционен срок: доживотна
Преглед на страницата 63
105.60€
без ДДС:
88.00€
|
купи на изплащане
|
|
24 x 0.00 лв.
|
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 36.97 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.39 %
5 месеца
Вноска: 22.73 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.49 %
6 месеца
Вноска: 18.96 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.37 %
9 месеца
Вноска: 13.04 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.32 %
10 месеца
Вноска: 11.86 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.36 %
12 месеца
Вноска: 9.83 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.08 %
18 месеца
Вноска: 6.89 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.15 %
24 месеца
Вноска: 5.43 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.23 %
30 месеца
Вноска: 4.40 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.63 %
36 месеца
Вноска: 3.66 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.06 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Характеристики | |
| TRAS | 53 |
| TRP | 22 |
| Модули | 1 |
| Съвместими устройства | Лаптоп |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 260-pin |
| Обем за съхранение | |
| Капацитет | 16 GB всяка плочка |
| Памет | |
| TRCD | 22 |
| Латентност | CL22 |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Честота | 3200MHz(PC4-25600) |
| Захранване | |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Брой в пакет | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 2.4 кг |
| Детайли | |
| Тип пакет | Box |
Етикети: RAM Памети,
CORSAIR
