D-LINK DWL-3600AP UNIFIED AP
- Stock Status: В наличност
- Безплатна доставка
- Код: D-LINK DWL-3600AP UNIFIED AP
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 7619
453.03€
без ДДС:
377.53€
|
на 24 вноски по 23.41 лв.
|
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 158.62 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.46 %
5 месеца
Вноска: 97.51 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.46 %
6 месеца
Вноска: 81.33 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.31 %
9 месеца
Вноска: 55.95 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.35 %
10 месеца
Вноска: 50.88 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.36 %
12 месеца
Вноска: 42.18 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.12 %
18 месеца
Вноска: 29.56 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.15 %
24 месеца
Вноска: 23.28 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.15 %
30 месеца
Вноска: 18.86 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.54 %
36 месеца
Вноска: 15.70 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.05 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Производител | D-LINK |
| Модел | DWL-3600AP |
| Характеристики | |
| Работна Честота | 2.40 GHz |
| Защита от влияние от външна среда | Operating Temperature: (32°F to 104°F) 0° to 40°C; Operating Humidity: 10% to 90% non-condensing. |
| Индикатор за статус | - |
| Интерфейс | 802.11b/g/n 2.4 GHz; 10/100/1000 Gigabit Ethernet; 2x2 MIMO embedded antenna with 4 internal antennas. |
| Поддържани формати | - |
| Разширено търсене | D-LINK ACCESS_POINT GBIT WIFI INTERNAL_ANTENNA 2.4GHZ 300MBPS |
| Интерфейс | |
| Управляващ порт | HTTP/HTTPS Web-based User Interface SNMP, SSH, Telnet Command Line |
| Мрежови характеристики | |
| Поддръжка на VPN | - |
| Протоколи за обмен на данни | - |
| Защита | |
| Сигурност | WEP, Dynamic WEP, WPA Personal/Enterprise, WPA2 Personal/Enterprise |
| Захранване | |
| Захранващ блок | 5V/2.5A (power adapter not included) |
| Габарити | |
| Размери | 203 x 203 x 48 mm |
| Детайли | |
| Допълнителна информация | - |
| Официален Сайт | http://www.dlink.com/uk/en/business-solutions/wireless/wireless-access-points/dwl-3600ap-unified-wireless-n-poe-access-point# |
| Сертификати | cUL, LVD (EN60950-1); UL2043; EN60601-1-2; FCF Class B; CE Class B; C-tick; IC; VCCI; NCC; TELEC; Wi-Fi®. |
Етикети: Аксес Пойнт - Wireless Bridge,
D-LINK
