Монитор LED Samsung Odyssey G7 LS27FG702EUXEN 27", 3840x2160, 4K UHD, 180Hz / FHD 360Hz Dual Mode, IPS, HDR10, 16:9, 1000:1, 350 cd/m2, 1ms GTG, 178/178, 99% sRGB, DP 1.4, HDMI 2.1, Flicker-free, Tilt, Height Adjust, 2Y
- Stock Status: В наличност
- Безплатна доставка
- Код: LS27FG702EUXEN
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 0
без ДДС:
на 24 вноски по 20.22 лв.
купи на изплащане
24 x 0.00 лв.
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
3 месеца
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.47 %
5 месеца
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.48 %
6 месеца
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.32 %
9 месеца
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.33 %
10 месеца
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.33 %
12 месеца
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.13 %
18 месеца
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.11 %
24 месеца
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.14 %
30 месеца
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.58 %
36 месеца
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.03 %