AeroCool вентилатор Fan 140 mm - Frost 14 - Fixed RGB - ACF4-FS10117.11- ACF4-FS10117.11
- Stock Status: В наличност
- Код: ACF4-FS10117.11
- Гаранционен срок: 24 месеца
- EAN: 4718009158092
Преглед на страницата 687
9.37€
без ДДС:
7.81€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 3.28 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.12 %
5 месеца
Вноска: 2.02 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 35.22 %
6 месеца
Вноска: 1.68 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 28.65 %
9 месеца
Вноска: 1.16 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 30.06 %
10 месеца
Вноска: 1.05 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 28.65 %
12 месеца
Вноска: 0.87 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 22.43 %
18 месеца
Вноска: 0.61 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 22.75 %
24 месеца
Вноска: 0.48 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 22.73 %
30 месеца
Вноска: 0.39 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.50 %
36 месеца
Вноска: 0.32 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 14.86 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Производител | AeroCool |
| EAN код | 4718009158092 |
| Партиден номер | ACF4-FS10117.11 |
| Характеристики | |
| Ампераж | 0.28 A |
| Въздушен поток при определена скорост | 33.40 CFM |
| Живот | 40000 |
| Мощност (W) | 3.36 W |
| Ниво на шума | 24.2 dBA |
| Обороти на вентилатора | 800 RPM |
| Осветление | Fixed RGB |
| Подсветка | Fixed RGB Да |
| Интерфейс | |
| Конектори | 3 pin Molex (4 pin) |
| Функции | |
| Други функции | Curved fan blades |
| Захранване | |
| Напрежение | 12 V DC |
| Габарити | |
| Размери | 140 x 140 x 25 mm |
| Допълнителна гаранционна информация | |
| Гаранция | 24 месеца |
| Детайли | |
| Лагеруване | Sleeve Bearing |
Етикети: Въздушно охлаждане и Перки,
AeroCool
