Батерия за лаптоп Dell 33YDH for Dell Inspiron G3 3579 3779 G5 5587 G7 7588 7577 7773 7778 7779 7786 Latitude 3380 3480 3490 3590 15,2V 3400mAh GREEN CELL- GC-DELL-33YDH-DE138, EAN:5903317227175
- Stock Status: В наличност
- Код: GC-DELL-33YDH-DE138
- Гаранционен срок: 12 месеца
- EAN: 5903317227175
Преглед на страницата 288
57.52€
без ДДС:
47.94€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 20.14 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.38 %
5 месеца
Вноска: 12.38 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.37 %
6 месеца
Вноска: 10.33 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.42 %
9 месеца
Вноска: 7.10 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.14 %
10 месеца
Вноска: 6.46 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.32 %
12 месеца
Вноска: 5.36 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.29 %
18 месеца
Вноска: 3.75 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.00 %
24 месеца
Вноска: 2.96 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.31 %
30 месеца
Вноска: 2.40 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.75 %
36 месеца
Вноска: 1.99 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 15.90 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Цвят | Черен |
| Характеристики | |
| Капацитет | 3400 mAh |
| Марка лаптоп | Dell |
| Химически състав | Lithium-Ion |
| Батерия | |
| Брой клетки | 4 |
| Захранване | |
| Напрежение (V) | 11.1 V |
Батерия за лаптоп Dell 33YDH for Dell Inspiron G3 3579 3779 G5 5587 G7 7588 7577 7773 7778 7779 7786 Latitude 3380 3480 3490 3590 15,2V 3400mAh GREEN CELL- GC-DELL-33YDH-DE138, EAN:5903317227175
Тип на батерията: Литиево-Полимерна (Li-Po)
Цвят: ЧЕРЕН
Работно напрежение: 15,2V
Брой клетки: 4
Капацитет: 3400mAh
Производител: Green Cell
| Warranty | 12 months |
| Cells manufacturer | Green Cell |
| Voltage | 15.2V |
| Number of cells | 4 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| The possibility of return | Up to 30 days |
| Product code | DE138 |
| Manufacturer | Green Cell |
| Capacity | 3400mAh |
| Work time | from 2 up to 7h |
| Series | Polymer |
Етикети: Батерии за Лаптопи,
GREEN CELL
