Временно изчерпан
Батерия за лаптоп HP 240 245 250 255 G6 / 14,4V 2200mAh GREEN CELL- GC-HP-HP240-HP142, EAN:5903317223788
- Stock Status: Временно изчерпан
- Код: GC-HP-HP240-HP142
- Гаранционен срок: 12 месеца
- EAN: 5903317223788
Преглед на страницата 935
49.84€
без ДДС:
41.54€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 17.45 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.32 %
5 месеца
Вноска: 10.73 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.51 %
6 месеца
Вноска: 8.95 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.37 %
9 месеца
Вноска: 6.16 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.55 %
10 месеца
Вноска: 5.60 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.44 %
12 месеца
Вноска: 4.64 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.07 %
18 месеца
Вноска: 3.25 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.03 %
24 месеца
Вноска: 2.56 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.07 %
30 месеца
Вноска: 2.08 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.77 %
36 месеца
Вноска: 1.73 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.17 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Цвят | Черен |
| Характеристики | |
| Капацитет | 2200 mAh |
| Марка лаптоп | HP |
| Химически състав | Lithium-Polymer |
| Батерия | |
| Брой клетки | 3 |
| Захранване | |
| Напрежение (V) | 14.4 V |
Батерия за лаптоп HP 240 245 250 255 G6 / 14,4V 2200mAh GREEN CELL- GC-HP-HP240-HP142, EAN:5903317223788
Тип на батерията: Литиево-Полимерна (Li-Po)
Цвят: ЧЕРЕН
Работно напрежение: 14,4V
Брой клетки: 3
Капацитет: 2200mAh
Производител: GREEN CELL
| Warranty | 12 months |
| Cells manufacturer | Green Cell |
| Voltage | 14.8V |
| Number of cells | 3 |
| Cells technology | Li-Polymer |
| Colour | Black |
| Overheat protection | Yes |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| The possibility of return | Up to 30 days |
| Product code | HP142 |
| Manufacturer | Green Cell |
| Surge protection | Yes |
| Capacity | 2200 mAh |
| Work time | from 2 up to 8h |
| Series | Polymer |
Етикети: Батерии за Лаптопи,
GREEN CELL
