Батерия за лаптоп HS04 807957-001 for HP 14 15 17, HP 240 245 250 255 G4 G5 14.8V 2200mAh GREEN CELL
- Stock Status: В наличност
- Код: HP88
- Гаранционен срок: 12 месеца
- EAN: 5902701419677
Преглед на страницата 692
49.84€
без ДДС:
41.54€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 17.45 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.32 %
5 месеца
Вноска: 10.73 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.51 %
6 месеца
Вноска: 8.95 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.37 %
9 месеца
Вноска: 6.16 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.55 %
10 месеца
Вноска: 5.60 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.44 %
12 месеца
Вноска: 4.64 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.07 %
18 месеца
Вноска: 3.25 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.03 %
24 месеца
Вноска: 2.56 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.07 %
30 месеца
Вноска: 2.08 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.77 %
36 месеца
Вноска: 1.73 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.17 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Цвят | Черен |
| Характеристики | |
| Капацитет | 2200 mAh |
| Марка лаптоп | HP |
| Химически състав | Lithium-Ion |
| Батерия | |
| Брой клетки | 4 |
| Захранване | |
| Напрежение (V) | 14.8 V |
Батерия за лаптоп HS04 807957-001 for HP 14 15 17, HP 240 245 250 255 G4 G5 14.8V 2200mAh GREEN CELL
Тип на батерията: Литиево-Йонна (Li-Ion)
Цвят: ЧЕРЕН
Работно напрежение: 14.8V
Брой клетки: 4
Капацитет: 2200mAh
Производител: Green Cell
| Capacity | 2200 mAh |
| Voltage | 14.8V |
| Number of cells | 4 |
| Cells technology | Li-Ion |
| Warranty | 12 months |
| Condition | Brand new |
| Colour | Black |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| The possibility of return | Up to 30 days |
| Product code | HP88 |
| Manufacturer | Green Cell |
Етикети: Батерии за Лаптопи,
GREEN CELL
