CANYON Fashion toploader Bag for 15.6" laptop, Blue
- Stock Status: В наличност
- Код: CNE-CB5BL3
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 8659
21.70€
без ДДС:
18.09€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 7.60 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.41 %
5 месеца
Вноска: 4.67 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.19 %
6 месеца
Вноска: 3.90 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.65 %
9 месеца
Вноска: 2.68 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.24 %
10 месеца
Вноска: 2.44 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.60 %
12 месеца
Вноска: 2.02 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 22.99 %
18 месеца
Вноска: 1.42 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.57 %
24 месеца
Вноска: 1.12 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.66 %
30 месеца
Вноска: 0.90 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.13 %
36 месеца
Вноска: 0.75 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 15.80 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Тип | Bag |
| EAN код | 5291485001544 |
| Цвят | Син |
| Характеристики | |
| Съвместимост | 15.4" |
| Материал на корпуса | PU |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук up to 15.6" |
| Съвместими устройства | MacBook |
| Съкратено Описание | Fashion toploader |
| Габарити | |
| Височина | 285 мм |
| Дълбочина | 40 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1350x1200 мм |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2150x1200 мм |
| Packs per Pallet | 520 |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 12 |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 20 |
| Брой в пакет | 1 |
| Височина на пакет (мм) | 40 мм |
| Дълбочина на пакета (мм) | 400 мм |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 14 кг |
| Широчина на пакет (мм) | 285 мм |
| Детайли | |
| Тип пакет | С опаковка |
CANYON Fashion toploader Bag for 15.6" laptop, Blue
CANYON Fashion toploader Bag for 15.6" laptop, Blue
CNE-CB5BL3
Fashion toploader Bag
for 15.6" laptop
B-3
This lightweight bag is extremely comfortable for everyday work and business trips. Discreet, but non-standard and stylish color and compact size make it appropriate in any situation. It is very convenient for carrying a laptop and protects it on both sides by the soft partitions. It allocates space for smaller gadgets – mouse, cables, telephone and even a full-size tablet. Water-repellent material protects the expensive contents of the bag from all the vagaries of weather. We paid particular attention to ergonomics, so the bag has incredibly convenient shoulder strap. In addition to all, the robust material makes it very durable.
Features:
- Suitable for notebooks 15.6 "
- Durable material: polyester
- Minimalistic design
- Padded main compartment
- Secret zipped pocket
- Waterproof
- Organized pocket for accessories
Етикети: Чанти и Раници,
CANYON
