CANYON Elegant Gray laptop bag
- Stock Status: В наличност
- Код: CNE-CB5G4
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 5157
23.72€
без ДДС:
19.77€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 8.31 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.82 %
5 месеца
Вноска: 5.11 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.86 %
6 месеца
Вноска: 4.26 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.42 %
9 месеца
Вноска: 2.93 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.36 %
10 месеца
Вноска: 2.66 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 28.88 %
12 месеца
Вноска: 2.21 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.25 %
18 месеца
Вноска: 1.55 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.37 %
24 месеца
Вноска: 1.22 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.24 %
30 месеца
Вноска: 0.99 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.78 %
36 месеца
Вноска: 0.82 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 15.84 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Тип | Bag |
| EAN код | 5291485001063 |
| Цвят | Сив |
| Характеристики | |
| Материал на корпуса | PU |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук up to 15.6" |
| Съвместими устройства | Лаптоп |
| Съкратено Описание | Fashion Bag |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1350x1200 мм |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2150x1200 мм |
| Packs per Pallet | 288 |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 12 |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 20 |
| Брой в пакет | 1 |
| Височина на пакет (мм) | 45 мм |
| Дълбочина на пакета (мм) | 390 мм |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 10.3 кг |
| Широчина на пакет (мм) | 285 мм |
| Детайли | |
| Тип пакет | С опаковка |
CANYON Elegant Gray laptop bag
CANYON Elegant Gray laptop bag
Elegant Gray laptop bag
Elegant neutral-tone bag for your laptop is a welcomed travel companion for ladies and gentlemen. Its natural design features padded interior pocket, which fits most of 15" notebook models. Inside there is absorbing padding shocks that provide excellent protection for your device. Easy access external pocket gives an extra space for a personal store. The bag is made from high quality polyester to serve you in everyday life. It offers a durable, adjustable and detachable strap that allows comfortable wearing on shoulder.
Features:
• Suitable for most 15-16 inch laptops
• Material: durable polyester
• Secure zipped external pocket
• Slip-proof padded shoulder strap
Етикети: Чанти и Раници,
CANYON
