Временно изчерпан
ASROCK Main Board Desktop H370 (S1151, 4xDDR4,2xPCIe x16,2xPCI Ex1, 6 SATA3 ,1x Ultra M.2, GLAN,VGA,DVI,HDMI,USB 3.1 ) mATX retail
- Stock Status: Временно изчерпан
- Код: H370M_PRO4
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 432
106.69€
без ДДС:
88.91€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 37.36 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.56 %
5 месеца
Вноска: 22.97 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.61 %
6 месеца
Вноска: 19.15 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.23 %
9 месеца
Вноска: 13.18 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.44 %
10 месеца
Вноска: 11.98 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.30 %
12 месеца
Вноска: 9.93 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.04 %
18 месеца
Вноска: 6.96 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.12 %
24 месеца
Вноска: 5.48 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.09 %
30 месеца
Вноска: 4.44 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.50 %
36 месеца
Вноска: 3.70 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.11 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Процесор | |
| Socket процесор | Socket 1151 |
| Макс. брой процесори | 1 |
| Поддържани процесори | Intel Celeron Intel Pentium Intel Core i5 Intel Core i3 Intel Core i7 |
| Характеристики | |
| Data Link Protocol Supports | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Включен кабел | 2 x SATA 6Gb/s Cables |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Характеристики на дънната платка | AMD CrossFireX Intel Optane Memory Ready NVMe Support |
| Чипсет | |
| Чипсет | Intel H370 |
| Интерфейс | |
| Audio Interface | 3 (3.5-mm minijack) |
| DVI | 1 (DVI-D) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| PS/2 | 2 |
| USB 2.0 | 2 (4-pin USB (type A)) |
| USB 3.1 Gen 1 | 2 (USB 3.1 (type A)) |
| USB 3.1 Gen 2 | 1 (USB 3.1 (type C)); 1 (USB 3.1 (type A)) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| Аудио изход | 7.1 Channel Surround |
| Памет | |
| ECC метод за проверка на грешки | non-ECC |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Макс. поддръжка на паметта | 64 GB |
| Скорост на паметта | 2133MHz(PC4-17000) 2400MHz(PC4-19200) 2666MHz(PC4-21300) |
| Стандарт на паметта | DIMM 288-pin |
| Тип на паметта | DDR4 SDRAM |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels Unbuffered XMP 2.0 |
| Мрежови характеристики | |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| LAN чипсет | Intel i219V |
| Интегриран LAN | yes |
| Аудио | |
| Аудио стандарти | High Definition Audio |
| Аудио чипсет | Realtek ALC892 |
| Интегрирано аудио | yes |
| Биос | |
| BIOS тип | AMI |
| BIOS характеристики | Multilingual BIOS SMBIOS 2.7 Support 128Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI Support ACPI 6.0 Support |
| Слотове за допълнения | |
| PCI Express 3.0 x1 | 2 |
| PCI Express 3.0 x16 | 2 |
| Захранване | |
| Тип захранващ конектор | 24+8 pin |
| Габарити | |
| Височина | 244 mm |
| Ширина | 244 mm |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Пакети в кашон | 20 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 18 kg |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 0.9 kg |
| В комплект с продукта | |
| Брой в комплекта | 1 |
| Включени аксесоари (опция) | I/O Shield Screws |
| Допълнителна гаранционна информация | |
| Гаранция | 24 month(s) |
| Критерии за валидност на гаранцията | Serial Number |
| Детайли | |
| Support | Wi-Fi Controller: 1 x M.2 (Key E) |
| Локализация | Integrated |
| Сертификати | FCC, CE, ErP/EuP ready (ErP/EuP ready power supply is required) |
| Тип пакет | Retail |
Етикети: Дънни Платки,
ASROCK
