Временно изчерпан
ASROCK Main Board Desktop B365 (S1151, 4xDDR4,2xPCIe x16,2xPCI Ex1, 6 SATA3 ,2x Ultra M.2, GLAN,VGA,DVI,HDMI,USB 3.1) ATX retail
- Stock Status: Временно изчерпан
- Код: B365_PRO4
- Гаранционен срок: 24 месеца
Преглед на страницата 470
107.55€
без ДДС:
89.63€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 37.66 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.50 %
5 месеца
Вноска: 23.15 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.46 %
6 месеца
Вноска: 19.31 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.34 %
9 месеца
Вноска: 13.28 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.28 %
10 месеца
Вноска: 12.08 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.37 %
12 месеца
Вноска: 10.01 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.03 %
18 месеца
Вноска: 7.02 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.20 %
24 месеца
Вноска: 5.53 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.22 %
30 месеца
Вноска: 4.48 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.59 %
36 месеца
Вноска: 3.73 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.11 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Процесор | |
| Socket процесор | Socket 1151 |
| Макс. брой процесори | 1 |
| Поддържани процесори | Intel 8th Gen Processors Intel 9th Gen Processors |
| Характеристики | |
| Включен кабел | 2 x SATA Data Cables |
| Форм фактор | ATX |
| Характеристики на дънната платка | AMD Quad CrossFireX AMD CrossFireX Intel Optane Memory Ready NVMe Support |
| Чипсет | |
| Чипсет | Intel B365 |
| Интерфейс | |
| Audio Interface | 3 (3.5-mm minijack) |
| DVI | 1 (DVI-D) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| PS/2 | 1 |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.1 Gen 1 | 1 (USB Type C); 4 (USB 2.0 (type A)) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| Аудио изход | 7.1 Channel Surround |
| Памет | |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Макс. поддръжка на паметта | 64 GB |
| Скорост на паметта | 2133MHz(PC4-17000) 2400MHz(PC4-19200) 2666MHz(PC4-21300) |
| Стандарт на паметта | DIMM 288-pin |
| Тип на паметта | DDR4 SDRAM |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels Unbuffered XMP 2.0 |
| Мрежови характеристики | |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| LAN чипсет | Intel i219V |
| Интегриран LAN | yes |
| Аудио | |
| Аудио стандарти | High Definition Audio ELNA Premium Audio Capacitors Premium Blu-ray audio support |
| Аудио чипсет | Realtek ALC892 |
| Интегрирано аудио | yes |
| Биос | |
| BIOS тип | AMI |
| BIOS характеристики | SMBIOS 2.7 Support ACPI 6.0 Compliance Wake Up Events 128Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI Support |
| Слотове за допълнения | |
| PCI Express 3.0 x1 | 2 |
| PCI Express 3.0 x16 | 2 |
| Захранване | |
| Тип захранващ конектор | 24+8 pin |
| Габарити | |
| Височина | 229 mm |
| Ширина | 305 mm |
| Размери и пакети в комплекта | |
| Пакети в кашон | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 5 kg |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 0.5 kg |
| В комплект с продукта | |
| Брой в комплекта | 1 |
| Включени аксесоари (опция) | I/O Shield CD, Software Quick Start Guide Screws |
| Допълнителна гаранционна информация | |
| Гаранция | 24 month(s) |
| Критерии за валидност на гаранцията | Serial Number |
| Детайли | |
| Support | Wi-Fi Controller: 1 x M.2 (Key E) |
| Локализация | Integrated |
| Тип пакет | Retail |
Етикети: Дънни Платки,
ASROCK
