Временно изчерпан
Батерия за лаптоп HP Pavilion x360 13-A 13-B / 11,4V 3400mAh GREEN CELL- GC-HP-LB6L-HP102, EAN:5902719423390
- Stock Status: Временно изчерпан
- Код: GC-HP-LB6L-HP102
- Гаранционен срок: 12 месеца
- EAN: 5902719423390
Преглед на страницата 101
49.84€
без ДДС:
41.54€
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. При желание за закупуване ще бъдете прехвърлени към страницата на UniCredit за завършване на процедурата по кандидатстване, след което ще бъдете уведоми за становището чрез СМС и имейл.
3 месеца
Вноска: 17.45 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.32 %
5 месеца
Вноска: 10.73 лв.
ГЛП: 30.00 %
ГПР: 34.51 %
6 месеца
Вноска: 8.95 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.37 %
9 месеца
Вноска: 6.16 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.55 %
10 месеца
Вноска: 5.60 лв.
ГЛП: 26.00 %
ГПР: 29.44 %
12 месеца
Вноска: 4.64 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.07 %
18 месеца
Вноска: 3.25 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.03 %
24 месеца
Вноска: 2.56 лв.
ГЛП: 21.00 %
ГПР: 23.07 %
30 месеца
Вноска: 2.08 лв.
ГЛП: 18.00 %
ГПР: 19.77 %
36 месеца
Вноска: 1.73 лв.
ГЛП: 14.99 %
ГПР: 16.17 %
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.0.11
| Модел | |
| Цвят | Черен |
| Характеристики | |
| Капацитет | 3400 mAh |
| Марка лаптоп | HP |
| Химически състав | Lithium-Polymer |
| Батерия | |
| Брой клетки | 3 |
| Захранване | |
| Напрежение (V) | 10.8 V |
Батерия за лаптоп HP Pavilion x360 13-A 13-B / 11,4V 3400mAh GREEN CELL- GC-HP-LB6L-HP102, EAN:5902719423390
Тип на батерията: Литиево-ПОЛИМЕРНА (Li-PO)
Цвят: ЧЕРЕН
Работно напрежение: 10.8V
Брой клетки: 3
Капацитет: 3400mAh
Производител: Green Cell
| Warranty | 12 months |
| Cells manufacturer | Green Cell |
| Voltage | 11.4V (10.8V) |
| Number of cells | 3 |
| Cells technology | Li-Poly |
| Colour | Black |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| The possibility of return | Up to 30 days |
| Product code | HP102 |
| Manufacturer | Green Cell |
| Capacity | 3400mAh |
Етикети: Батерии за Лаптопи,
GREEN CELL
